Ostro, ostro; spada poparcie dla PO, a głównie dla Premiera

Akcja związana z cięciem kosztów w kraju zadłużonym „po uszy”, która przeniosła się na leki dla chorych Polaków, może zagrozić władzy PO.

„Choćby dookoła się waliło i paliło, choćby politycy PO sfałszowali wybory (w Wałbrzychu), choćby byli uwikłani w gigantyczną aferę (hazardową), choćby nie dopełnili wielu powinności w sprawie lotu prezydenta Polski (Lecha Kaczyńskiego) do Smoleńska, choćby w ciągu czterech lat niemal podwoili zadłużenie Polski, choćby za ich rządów doszło do mordu na polityku opozycyjnej partii (działaczu PiS w Łodzi), choćby otworzyli drogę do zniszczenia systemu emerytalnego (OFE), co uderzyło głównie w elektorat PO, to poparcie dla Donalda Tuska pozostawało właściwie niemal niewzruszone. A w każdym razie prawie zawsze wyprzedzało poparcie dla Platformy.

I oto nagle – w tym tygodniu – premier w sondażu Wirtualnej Polski zanotował gwałtowny, głęboki spadek poziomu sympatii wyborców…”

Źródło cytatu: Tusk poślizgnął się na jej „brakoróbstwie”

Sonda wp.pl: Sondaż Polityczny Wirtualnej Polski

Pamiętajmy; ciągle nasz wybór jak mówi Rafał Ziemkiewicz oscyluje między: „mafią a sektą”.
Ciągle jesteśmy uwikłani w wybieranie mniejszego zła z tego czy innego powodu.
Może w końcu lepiej zagłosować na kogoś zupełnie innego wbrew wszystkiemu co mówią sondaże, że nie ma szans itp….
Może właśnie te szanse by się pojawiły?
Nowe siły, nowi ludzie, nowe nadzieje?

Piotrek


Wytłuszczenie w tekście moje.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Ostro, ostro; spada poparcie dla PO, a głównie dla Premiera”

  1. Początkowe uwagi sa zupełnie na miejscu, i gratuluje spostrzezeń.Żeby tak całe społeczeństwo to zauważyło jak Ty , i pamiętało to do następnych wyborów a nie tylko , w momecie kiedy dostaje po dupie.Za dwa lata zaczną znów obiecywać eldorado, a społeczeństwa już dupa nie boli, zapomnieli i po raz kolejny zagłosują na PO bo dobrze stoi w ”wiarygodnych” sondażach.
    Co do zagłosowania na kogoś zupełnie innego też popieram .byle tylko nie popaść w skrajność i jak w niektórych kręgach mówią nie być zbyt ”nowoczesnym”Wystarczy że już w parlamęcie mamy trnswestytów gejów i stado pawianów ze sztucznymi fallusami.Jak tak dalej pójdzie to doczekamy się prezydenta niewiadomej płci-to dopiero nowoczesność!!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.