Group-XP; hakerzy arabscy atakują.

Apel Hamasu, aby arabscy hakerzy rozpoczęli ataki na strony web, instytucje rządowe Izraela. Kiedy pójdą dalej i zaatakują resztę świata? w swojej „Świętej wojnie”? Czy to tylko kwestia czasu?

Czytamy w artykule na wp.pl:
„…Powtarzające się ostatnio coraz częściej ataki hakerskie stanowią – według Zuhriego – „otwarcie nowego frontu oporu i początek wojny elektronicznej przeciwko izraelskiej okupacji”….

Od początku tego roku kilkakrotnie powtarzały się ataki hakerów na izraelskie portale państwowe. Izrael wzmocnił w ostatnich dniach zabezpieczenia swych sieci komputerowych i specjalne wojskowe grupy informatyków wyspecjalizowanych w prowadzeniu walki z hakerami….”

Źródło: Zaapelowali do hakerów: atakujcie strony rządowe!

Inny wymiar wojny? Czy Europa już niedługo będzie miała do czynienia z takimi atakami? I które państwa europejskie staną się najbardziej zagrożone takimi atakami?
Co nas czeka przy tak daleko posuniętej swobodzie wypowiedzi, demokracji i otwartych granicach wewnętrznych w Unii?
Czy nie skończy się to jakąś hekatombą ofiar w licznych akcjach terrorystycznych zaślepionych muzułmańskich żołnierzach Dżihadu?
Kto wie….

Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Group-XP; hakerzy arabscy atakują.”

  1. Coraz więcej się słyszy o atakach hakerów. Sprawa przestaje dotyczyć tylko zwykłych firm czy użytkowników, teraz na celowniku jest państwo… Kto by pomyślał jeszcze kilka – kilkanaście lat temu, że cyber – wojna może stać się faktem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.