Gra antypolska? …Hitler był „usuwaczem Polaków”…

Antypolonizm? Oczywiście, jak najbardziej. Nie wiem czy prawdziwy Polak nieważne z jakiego nurtu politycznego będzie dobrze się czuł słysząc takie określenia o swoim narodzie.

Powtarzam: „Prawdziwy Polak” i ma to swoje znaczenie. Akcja deprecjonowania naszego narodu trwa, i wiele osób które są rdzennie tej narodowości się jej poddaje. Powtarzam ponownie: patrzymy z zazdrością, zawiścią i co tu kryć także z utęsknieniem na USA, tam akurat stawia się prawie wszystko na patriotyzm. Wydaje się miliony dolarów na sprowadzenie każdych zwłok żołnierzy USA, którzy zginęli w licznych misjach na świecie. Oczywiście powód jest prostu budowa świadomości patriotycznej po to aby nigdy nie zabrakło chętnych nie tylko do walki za ojczyznę, ale też chętnych – przede wszystkim do bycia chętnymi do …stania się obywatelami USA.

U nas przechodzi się do porządku dziennego nad takimi grami…:
„…Hitler był „usuwaczem Polaków” – takie hasło znalazło się w grze komputerowej amerykańskiej firmy Iridium Studios, którą przez internet można kupić także w Polsce. – Dostałem już około 70 e-maili z protestami – przyznaje w rozmowie z portalem tvp.info autor gry Jason Wishnov. Dodaje jednak, że cenzurować gry nie ma zamiaru….”

Źródło cytatu: Kontrowersyjna gra – robią sobie żarty z zabijania Polaków

Gra nazywa się: „Sequence”. Jej autor określił się jako Żyd z polskimi korzeniami, jego przodkowie walczyli w II WŚ, a on sam ma wielki szacunek do osób, weteranów walczących z nazistami…
Niezwykle ciekawy ten „stosunek” do osób walczących z nazistami, niezwykły to szacunek takie podejście…, używając cytowanego porównania w grze, raczej nie budzi moich pozytywnych odczuć jako osoba otaczająca szacunkiem walczących z nazistami ale i głównie ofiar nazistów… Zapomina przede wszystkim o fakcie, że dość znaczna część tych „usuniętych” Polaków była pochodzenia żydowskiego…
Dokładnie: nie byli to Żydzi polskiego pochodzenia, lecz Polacy pochodzenia żydowskiego. Obraża nie tylko Polaków, ale przede wszystkim żydowskie ofiary Holokaustu.
Ciekawe co na to Izrael?

Piotrek


Polecane materiały: Co nam grozi w dzisiejszym świecie ? Walka o władzę i pieniądze?

Spłacanie długu przez USA

Antypolski komiks w USA – Polacy przedstawieni jako świnie

?Polskie obozy Koncentracyjne? ? opluwają nas w USA

Sprzedawcy Śmierci

WOJNA CHARLIEGO WILSONA jak zmienia się historię w USA

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Gra antypolska? …Hitler był „usuwaczem Polaków”…”

  1. Tak jest jak się nie ma swoich zasad ,swojego wlasnego zdania.Nam nie wolno nikogo obrazić, nie wolno mieć swojego poglądu bo można by czasami urazić naszego sojusznika.Polityk który wyraziłby się zle o takim , natychmiast jest uznany za wichrzyciela i awanturnika. Niejeden z nich PISał i mówił na tematy tzw. niewygodne i natychmiast okrzyknięto go [określe to delikatnie] oszołomem. Jak dłgo będą nam w gębę pluli a my będziemy mówić że deszcz pada.

Możliwość komentowania jest wyłączona.