Ostrzeżenie – przed Państwem Islamskim.


…i jego radykalnymi wojownikami, którzy są wszędzie dookoła…?
Kto wie.
Ludzie bez idei, bez przyszłości, z ciężka przeszłością… Efekt może być taki jak w ostrzeżeniach czy to ze strony tego walczącego gdzieś Polaka, czy też w zawartych treściach na stronie niemieckiej z której pochodzi poniższy screen.

Groźba wydaje się zupełnie realna.
Tak samo jak w 1939 sowiecki atak w dniu 17 września, niespodziewany.
Tutaj mamy ostrzeżenia. Nie są tak niespodziewane.
A czy przygotowujemy się? Cokolwiek robimy?
Chyba warto przeczytać to ostrzeżenie…:

Polak walczący z Państwem Islamskim ostrzega: Europa będzie płonąć żywym ogniem, kiedy psychopaci z ISIS wrócą na Kontynent

(tak się złożyło że dziś powstały dwa wpisy, mające ze sobą coś wspólnego – efekt podsyłania mi linków o podobnej tematyce. Cel oczywiście ten sam – uwrażliwienie społeczeństwa na wybraną tematykę: i chyba mnie poprzez podsyłanie tych linków. Widocznie pewne osoby nie widzą nadziei żeby tematy te były tak bezpośrednio przedstawiane w jakichkolwiek mediach publicznych. Dlaczego? Obawa przed paniką? Chyba zbyt pochopna. Może są inne powody? Jeżeli tak to jakie???)

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.