Podziękowania za pomoc: Paczka dla Weterana na Kresach

Podziękowania z maila za udział w akcji charytatywnej „Paczka dla Weterana” skierowanej do naszych żyjących jeszcze kresowian weteranów walki niepodległościowej.

„Witam,
Przesyłam Państwu podsumowania i podziękowania po zakończonej akcji Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach – Boże narodzenie 2011. Tak naprawdę jeszcze w najbliższy weekend wyjeżdżamy z ostatnimi transportami na Ukrainę i ponownie na Litwę i do granicy z Białorusią. Akcja była potężna, stąd dopiero teraz podziękowania, ale z każdą edycją darów jest coraz więcej i coraz więcej pracy organizacyjnej. Mam nadzieję, że ponieważ zawiązała się współpraca w niektórych regionach Polski w zakresie prowadzenie akcji świątecznej, uda nam się w kolejnych edycjach uniknąć różnych problemów i zatorów. Szukamy też firmy przewozowej, która w ramach reklamy będzie zwoziła paczki do Wrocławia lub miejsc przeładunkowych. Obecnie tracimy na to sporo czasu i funduszy.
Na naszych stronach są umieszczone zdjęcia z organizacji zadania oraz skromny dokument filmowy z Białorusi.
Za wszystko dziękuję i zapraszam do dalszej współpracy, Państwa pomoc była wspaniała. Dziękuję w imieniu całego naszego Stowarzyszenia.

Pozdrawiam
Ilona Gosiewska
Prezes Zarządu”

Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.