Podziękowanie na stronie ks Isakowicza

Jak wiadomo ksiądz Isakowicz publikuje swoje felietony w „Gazecie Polskiej”. Na jego stronie jest opublikowany apel przewodniczącego klubów GP. Poniżej fragmenty pisma:

„Szanowni Państwo,

chciałbym wszystkim podziękować za Państwa zaangażowanie i pracę jaką włożyliście podczas ostatnich wyborów parlamentarnych. Wielu z kandydatów których popierały Kluby ?Gazety Polskiej? dostało się do Sejmu i Senatu RP. Będziemy mieć mocną reprezentację ludzi którym zaufaliście. Pełną listę ?naszych? posłów i senatorów prześlę w najbliższym czasie.

Przed nami ciężka praca, swoją pierwszą analizę wyników wyborów wyraziłem w tekście ?Leleputy i baba z brodą?, którą zamieściłem na naszej stronie klubowej: www.klubygp.pl, dlatego dzisiaj nic więcej na ten temat nie napiszę.

W najbliższym czasie (parę tygodni) zorganizujemy w Warszawie spotkanie przewodniczących Klubów ?Gazety Polskiej?, zastanowimy się nad naszym przyszłym działaniem w nowej, starej rzeczywistości politycznej. Proszę wszystkich przewodniczących którzy będą chcieli uczestniczyć w tym ważnym spotkaniu o wysłanie informacji. Musimy wcześniej wiedzieć jak dużą salę będziemy musieli wynająć. Pamiętajcie, że jest 251. Klubów. Proszę o szybką informację….”

Źródło: www.isakowicz.pl

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.