Polski konsul w Lwowie – nazywa Banderę – bandytą.

żądanie Prawdy o bandytach z OUN-UPA

Za to też wzywany jest do Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ukrainy.

Może najwyższy w końcu czas wytłumaczyć rządowi Ukrainy, że gloryfikacja współpracowników III Rzeszy i zbrodniarzy, nawet jeżeli mieli jakieś zasługi dla prób budowania niepodległości Ukrainy, to bardzo kiepski pomysł na budowanie dobrych relacji z kimkolwiek na świecie…
Nie mówiąc już o wymiarze zbrodni popełnionych przez nacjonalistów ukraińskich (OUN-UPA, inne) na obywatelach wielu narodowości w tym swojej własnej.
To bardzo kiepski marketing polityczny – o ile w ogóle można to tak nazwać.
Uparte trwanie w gloryfikacji fałszywych bohaterów prędzej czy później wizerunkowo – skończy się fatalnie dla Ukrainy.

Źródła: zaxid.net/news

news.rambler.ru/cis

Screen jednego ze źródeł:
bandera

(ps widać też z prawej strony tytuł mówiący o zwróceniu się Jaceniuka do Trampa jako prezydenta w sprawie Krymu – aby Donald Tramp uznał agresję Rosji, dla dobra stosunków z Ukrainą…- na ten wzór powinniśmy (uprzedzając ewentualne działania nacjonalistów ukraińskich) jako państwo zwrócić się do prezydenta USA o uznanie Bandery i jego organizacji jako tak samo zbrodniczą jak SS i cała ideologia III Rzeszy. Dla dobra Ukrainy, Ukraińców oraz całego świata…Budowa tej ideologii, tak wrogiej wszelkim narodom, mającej za cel dominację nad innymi narodami, jest po prostu zagrożeniem dla nowożytnego świata).

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Polski konsul w Lwowie – nazywa Banderę – bandytą.”

 1. Nastąpiło 6 naruszeń:
  „…a flag of the World War II era SS Galicia division; a banner of Na Dobranich, an alleged right-wing extremist group; a T-shirt with the numbers 88; a group of fans shouting, “Heil Hitler;” a collective hoot toward Brazilian-born Edmar who plays for the Ukraine team; and the use of pyrotechnics.”
  tłum:
  „Za naruszenie: Flaga dywizji SS GALIZIEN, Banner „Na Dobranich”, grupa ekstremistów prawicowych będąca na meczu, koszulki z symbolem 88 (zamaskowany symbol SS), okrzyki wznoszone przez grupę kibiców: „Heil Hitler”, negatywne emocje skierowane przeciw urodzonemu w Brazylii piłkarzowi grającemu z zespole ukraińskim Edmarowi (rasistowskie zachowania), używanie podczas meczu środków pirotechnicznych.”
  Jak widać symboli i zachowań nazistowskich coraz więcej na Ukrainie. Aby się nie okazało, że bezwolność Europy w piętnowaniu i niszczeniu zachowań gloryfikujących nazistowskie idee, nie zemściła się czymś gorszym niż tylko same agresywne i rasistowskie zachowania coraz silniejszych na Ukrainie nacjonalistów.

  Przeciw Nazizmowi. Gloryfikacja nazizmu zakazana!

  http://bezprzesady.com/aktualnosci/brutalna-ale-jednak-prawda-zastrzelonym-zarznietym-zarabanym-siekierami-zbrodnie-upa

Możliwość komentowania jest wyłączona.