Polski majdan…to mnie martwi.W USA kiedy zmienia się władza, nowa władza ustawia swoich ludzi i wszyscy tam uważają, że tak ma być. W końcu nowy rząd musi mieć podstawy do działania.
U nas jakoś nie można tego w ten sposób rozwiązać…

Słucham tych wypowiedzi i … za głowę się chwytam.
Ludzie zero wiedzy mają – konstytucja 1 maja …???
Masakra.
Bojówki Macierewicza? To o OT?
Grupa przestępcza o charakterze zbrojnym?

Słowa wyrwane z kontekstu, cytowane przez osoby, które chyba nie do końca mają pojęcie co mówią…
Np.:
„Pełzająca wojna domowa już jest…”

Szczują jednych na drugich. I do tego ludzie co tam przyszli tego nie widzą.
Paranoja…

Systemy partyjne mnie zniechęcają i rozczarowują. Po, PIS – to nie moje bajki. Jednak to jak widać na tym fragmencie materiału, jak bardzo ludzi się polaryzuje – stawia jednych Polaków przeciw drugim żonglując i manipulując takimi czy innymi postaciami politycznymi – zasmuca.

Staram się trzymać z daleka od wypowiadania się na ten temat – KOD-u, czy nowej władzy, staram się zwracać uwagę na problemy moralne i etyczne, – społeczne, jednak często to się nie udaje.
Stawia się mnie po takiej lub innej stronie wbrew mojej woli – nie pytając o zdanie. W zasadzie siłą wrzuca się do jednego wora – no i nie pozostawia się wyboru.
Jeżeli jedni mnie odrzucają, to czas szukać innych…

Przy okazji polecam:
https://youtu.be/-5uSdw1i8AM

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Polski majdan…to mnie martwi.”

  1. Lekko mówiąc niespójne te wypowiedzi protestujacych…
    Za to Ziemkiewicz niezły

  2. od 1938 roku nie było wolnych wyborów w Polsce, może się okazać, że narzucona nam przez Moskwę władza do takiego „polskiego majdanu” sama doprowadzi, w końcu ile lat naród polski może trwać z komunistycznym zniewoleniu?
    błędem było rozwiązanie rządu polskiego na uchodźstwie, jedynego legalnego ośrodka polskiej władzy, wtedy chociaż mieliśmy prawdziwy polski rząd, a dziś …

Możliwość komentowania jest wyłączona.