Poparcie dla Piotra Szelągowskiego

Kresowianie są wszędzie …

Oto poparcie udzielone dla mnie:

Ks Tadeusz Isakowicz-Zaleski:
Piotr Szelągowski – kandydat do rady miasta Poznania z listy PiS.

Bezpartyjny, przedsiębiorca i społecznik, od wielu lat walczy o prawdę o ludobójstwie dokonanym przez UPA na Kresach, uczestnik i organizator wydarzeń kresowych. Jest też wolontariuszem Fundacji im. Brata Alberta i laureatem Nagrody Społecznej im. Stanisława hr. Pruszyńskiego. za działalność na rzecz osób niepełnosprawnych.

Źródło: Poparcie w wyborach dla odważnych i uczciwych kandydatów

Stanisław Srokowski:

POPIERAM W WYBORACH DO SAMORZĄDÓW
TYLKO TYCH KANDYDATÓW, KTÓRZY SPEŁNIAJĄ NASTĘPUJĄCE WARUNKI:

1. Swoją drogą życiową udowodnili, że są odpowiedzialni, uczciwi, prawi i oddani wolnej i suwerennej Polsce.
2. Szanują tradycję narodową, działają z sukcesami na rzecz swojego regionu, potępiają ukraiński faszyzm, Banderę, Szuchewycza, Kłaczkiwskiego i innych morderców Polaków z OUN i UPA, którzy wymordowali na Kresach 200 tyś naszych rodaków.

Jako kandydata na prezydenta Wrocławia, popiera Roberta Bogusławskiego z listy Solidarności Walczącej.
Jako wspólnego kandydata ugrupowań prawicowych na prezydenta Krakowa popieram dra Marka Lasotę.

Jako kandydata do rady miasta Poznania z listy PiS, popieram Piotra Szelągowskiego.

Jako kandydata z listy nr 3 KWW Samorządowcy, na radnego powiatowego w Tomaszowie Lubelskim popieram Jarosława Świderka.
Jako kandydata z Porozumienia Społecznego Jana Alickiego do Rady Powiatu popieram dra Waldemara Brendę ? ze Spisza.

Pragnę przy tym zaznaczyć, że kandydaci ci nie prosili mnie o wsparcie. Jest to moja dobra wola. Znam ich osobiście lub mam o nich dobre zdanie. Życzę sukcesów.

Źródło: Stanisław Srokowski

Republikanie:

„Chodzi mi najbardziej o Prawdę, ochronę niewinnych i bezbronnych, stworzenie takich mechanizmów w naszym państwie, aby ci którzy wymagają ochrony ? naprawdę wymagają ? mieli ją. Z kolei, ci którzy nadużywają swojego stanowiska, oszukują, wprowadzają w błąd, byli z całą surowością karani.

Aby nie tworzyć fałszywych elit politycznych.
Aby budować wzorce w moralności i etyce ? na postępowaniu prawym i godnym.
Aby stworzyć model prawdziwie praworządnego państwa.
Aby ludzie tutaj żyjący czuli się jak u siebie i chociażby w miarę bezpiecznie.

Model republikański dostosowany do warunków Europy i Polski może to zapewnić.”

Strona: Republikanie – Poznań

„Unia Polityki Realnej udziela swojego poparcia w nadchodzących wyborach samorządowych Panu Piotrowi Szelągowskiemu, kandydującemu do Rady Miasta Poznań w okręgu nr 3 (Grunwald ? Junikowo ? Ławica ? Górczyn), z listy nr 3, miejsce 4. Serdecznie zachęcamy naszych członków, sympatyków oraz zwolenników do głosowania na wymienionego kandydata, reprezentującego poglądy bliskie poglądom UPR”

Poparcie

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

5 myśli w temacie “Poparcie dla Piotra Szelągowskiego”

 1. Pan Piotr Szelagowski od wielu lat bezinteresownie udziela sie spolecznie w Polsce i w Polonii Swiata.
  Jego praca na stronie „bezprzesady”, znana jest wsrod Polonii na wszystkich kontynentach. Dzielny, dobry i madry czlowiek, godny zaufania. Popieram Pana Piotra Szelagowskiego jako kandydata do rady miasta Poznania. Szczesc Boze,
  L. Rej.

 2. 19 pażdziernika na blogu masz napisane że kresowiacy żyją w tysiącach Polskich miast. A z tego co wiem to w PL jest około 900 miast.

  1. Dokładnie jest 914 miast (http://pl.wikipedia.org/wiki/Miasta_w_Polsce) . Oczywiście miałem na myśli miasta i wsie, to była swoistego rodzaju metafora podkreślająca powszechność osób z pochodzeniem kresowym, podczas kampanii natrafiłem na kilkudziesięciu mieszkańców Poznania, niektórzy nawet nie mieli pojęcia, że mają sąsiada z dzielnicy prowadzącego taki blog o kresach, dzięki kampanii się dowiedzieli i to był główny powód mojego startu – generalnie nie ma takiego miejsca w Polsce, gdzie nie dotarłby ktoś kto ma pochodzenie kresowe, lub jakiś inny kontakt z tamtą częścią dawnej Rzeczpospolitej. Dzięki za zwrócenie uwagi i czujność, błąd został naprawiony, oto link do materiału: – http://bezprzesady.com/aktualnosci/swiadomosc-w-polskim-narodzie-wzrasta-nacjonalisci-sie-buntuja
   Dodam też, że w tym kontekście zwiększenia propagacji strony kampanię uważam za duży sukces – nowe cenne kontakty przede wszystkim i wsparcie nowych kresowian. W tym prawników, lekarzy, przedsiębiorców…
   Bardzo cenne i ważne doświadczenie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.