Premier Tusk się już nie podniesie…

Jak donosi wp.pl w materiale oceniającym 100 dni rządów gabinetu Premiera Tuska: „W przypadku pierwszej studniówki Ci, którzy głosowali na PO żyli jeszcze nadzieją. Teraz tej nadziei nie ma – uważa socjolog Polskiej Akademii Nauk, prof. Henryk Domański.”

Ukryte działania w sprawie ACTA, podniesienie wieku emerytalnego, skandal z lekami…
W końcu pojawiła się prawdziwa twarz PO?
Społeczeństwo jest traktowane marginalnie… Nie mamy nic do gadania…
Taki jest wydźwięk tych 100 dni…

Cytat zaczerpnięty ze strony: „Dramatyczne 100 dni. Nadziei już nie ma”

Na stronie do odsłuchania wywiad z profesorem Domańskim.

Piotrek


Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Premier Tusk się już nie podniesie…”

  1. niestety, zaufanie można stracić tylko raz, a Premier oszukał całe społeczeństwo ws ACTA i nadal udaje, że nie wie o co chodzi oraz ukrywa istotę sprawy za różnymi tematami i wymysłami zastępczymi…, podczas, gdy historycznym osiągnięciem Premiera Tuska mogłoby być Referendum oraz usunięcie z polskiego i europejskiego prawa tej amerykańskie pseudo „własności intelektualnej”, która podważa system prawa polskiego i europejskiego oraz hamuje rozwój naszej wiedzy i myśli, bo każdy monopol zagraża wolności i prawom podstawowym, gdyż wyklucza uczciwość i etykę, równość prawa, konkurencję, demokrację i wszelkie swobody obywatelskie…, ale na to ma za głupich doradców.

Możliwość komentowania jest wyłączona.