Przeciw homoseksualizmowi – w Paryżu.

„Dziesiątki tysięcy ludzi wyszło w niedzielę na ulice Paryża, żeby zaprotestować przeciwko projektowi ustawy umożliwiającej parom homoseksualnym zawieranie małżeństw i adopcję dzieci – donoszą francuskie media.” – jak to przecież to takie pro europejskie walka o status mniejszości. Oj Francuzi zawiedliście mamusię Unię…

„Manifestacja odbywa się przy dźwiękach muzyki grupy rockowej U2 i przebojów techno. „Jest nam trochę zimno, ale jesteśmy zmotywowani” – mówi jeden z uczestników marszu, do którego co chwila dołączają kolejne osoby. W niedzielę w Paryżu zanotowano około 4 stopni Celsjusza.

Według organizatorów marsze, które miały ruszyć z trzech różnych punktów miasta, mogą przyciągnąć nawet pół miliona uczestników. Agencja Associated Press pisze, że przeciwnicy ustawy zjeżdżają do Paryża autobusami, samochodami i pociągami z całego kraju.

Policja spodziewa się ok. 300 tys. manifestantów.
[…]
Wystąpili przeciw niemu przedstawiciele wyznań monoteistycznych: chrześcijan, muzułmanów i żydów.
[…]
Przeciwna legalizacji małżeństw tej samej płci i adopcji dzieci jest główna siła opozycyjna w kraju Unia na Rzecz Ruchu Ludowego (UMP). Ugrupowanie to zapowiedziało, że jeśli socjaliści przeforsują swój pomysł, to prawica po ponownym dojściu do władzy unieważni tą ustawę. Wielu francuskich merów ogłosiło, że w razie legalizacji małżeństw osób jednej płci odmówią udzielenia zgody na takie śluby cywilne.
[…]
Mająca bezwzględną większość w parlamencie lewica może jednak samodzielnie przeprowadzić projekt, realizując tym samym wyborczą obietnicę prezydenta Francois Hollande’a.”

No cóż, nie wiem na kogo będą wychowane dzieci homoseksualistów, jedno jest pewne: istnieje ryzyko, że owi wychowankowie wzorując się na swoich „rodzicach” zatracą chęć posiadania dzieci? Na razie homoseksualiści to mniejszość, jednak za 200 czy 300 lat może będzie to większość…? A więc za około 500 lat koniec cywilizacji; na Ziemi? Ostatni homoseksualista i jednocześnie człowiek na Ziemi umrze patrząc na zachód Słońca wschód nowego gatunku – może inteligentnych szczurów?

Źródło cytatów: W Paryżu dziesiątki tysięcy przeciwników małżeństw homoseksualistów

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.