Samochody kultowe – Subaru Legacy 1998 rocznik

Mail w temacie motoryzacji nadesłany od pasjonata japońskich czterech kółek. Nie ma to jak pasja. Motoryzacja jest szczególnym rodzajem pasji. Przykład poniżej pokazuje jak można fascynować się maszyną. I co z tego wynika…:

„Zawsze chciałem mieć Subaru. Długie poszukiwania na necie i w końcu znalazłem! Subaru Legacy kombi 4WD. Bryczka wypasiona super, rocznik 1998 kombi. Wszystko pięknie ale stoi za Monachium. Myślę sobie: „cholera daleko…”. Szukam bliżej ale nie ma z… taakim wyposażeniem. Nie jestem zwolennikiem ciągłego zmieniania auta na inne, wiec chciałem mieć wszystko full wypas… Pojechałem i …
Stoi już u mnie, niestety bo nie mam forsy na małe inwestycje, żeby nim jeździć :-(. Ale powoli powoli… Mam nadzieję… Tyle na temat tego w jaki sposób stałem się jego właścicielem.
Teraz coś na temat auta:
Subaru Legacy w wersji kombi.
Mój kolor: srebrny metalik.
Felgi aluminiowe 16 calowe. Piec to oczywiście silnik typu bokser, wolnossący o pojemności 2.5 litra. Pięknie mruczy a po dodaniu gazu… tego nie da się opisać to trzeba usłyszeć :) Zapala na tzw dotyk ;) Skrzynia automatyczna, przerzuca biegi idealnie, bez szarpnięć. Olej w przekładni krwisto czerwony, – a co sprawdzałem! Czysty, czyli skrzynka git :-) Oleje w mostach też ok. Zawieszenie pneumatyczne w pełni sprawne. Teraz troszkę o wnętrzu. W środku czarna skóra. Przednie fotele podgrzewane. Klima automatyczna, szyby elektryczne bez ramek.
Dwa! – elektryczne szyberdachy, elektryczne regulowane i podgrzewane lusterka. Kierownica MOMO.
Tempomat, ABS, 2XAirbag. Środek po prostu malina! Wypasione autko z duszą,idealne aby wyróżnić się z tłumu a napęd na cztery kola i reduktor pozwala na jazdę w miejscach o których posiadacze popularnych autek mogą tylko pomarzyć :-)
W sam raz na nasze polskie „drogi”… na zimę…

W dniu gdy pisałem ten tekst na portalach aukcyjnych nie ma auta z takim wyposażeniem. Oczywiście w tym roczniku ;).
Bartas”


Poniżej kilka zdjęć nadesłanych razem z tekstem.
Jeżeli ktokolwiek chce się pochwalić swoim marzeniem na czterech kołach, zapraszam!
Piotrek

Zdjęcia z internetu Subaru Legacy Wagon 1998

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.