Spotkanie z Krzesimirem Dębskim.

Spotkanie obfitowało w wiele ciekawych wątków, Pan Krzesimir promował swoją książkę dotyczącą stosunków polsko-ukraińskich, pod jakże wymownym tytułem:

NIC NIE JEST W PORZĄDKU
Wołyń
Moja historia rodzinna

Spotkanie się rozpoczyna…:

Zasłuchana publiczność…:

Podpisywanie książki przez Pana Krzesimira:

Po spotkaniu:


To tylko mały fragment wystąpienia Krzesimira Dębskiego w Poznaniu, z tego co nagrałem. Postaram się wkrótce opublikować całość.


Książka:

To wstrząsający dokument, którego nie przekreślą żadne kłamliwe słowa polityków ukraińskich o „subiektywnym widzeniu prawdy”, a więc subiektywnej wizji mordowania niewinnych ludzi z potrzeby… tworzenia państwa na podwalinach ukraińskiego nacjonalizmu. A więc krwi, krwi i krwi wsiąkającej w czarnoziem…

Właśnie w krótkim filmiku powyżej dowiadujemy się, co to znaczy nacjonalizm z ust Krzesimira Dębskiego – z czym się całkowicie zgadzam.

Patriotyzm nie równa się nigdy ? nacjonalizm.

Przeciw Nazizmowi. Gloryfikacja nazizmu zakazana!

Ukraińcy walczą z nami hybrydowo już od dłuższego czasu?:
Zaczęła się wojna hybrydowa z Polską?


Po długiej rozmowie w pobliskiej restauracji, pożegnaliśmy się, została mi pamiątka, którą będę wykorzystywał do namówienia innych do organizacji takich spotkań:


A tymczasem na Ukrainie…: Jak poinformował deputowany Igor Popow, Rada Najwyższa ?w odpowiedzi na prowokacyjne polskie prawo? ma przygotować przepisy uderzające w obywateli Ukrainy posiadających ?Kartę Polaka?.

?W związku z tym konieczne jest prowadzenie rejestru wydanych obywatelon Ukrainy ?Kart Polaka? i rozważenie opcji brania pod uwagę takich Kart podczas mianowania na stanowiska rządowe, a także stanowiska w służbach specjalnych, policji i Siłach Zbrojnych Ukrainy? ? napisał Popow na Facebooku.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Spotkanie z Krzesimirem Dębskim.”

Możliwość komentowania jest wyłączona.