Targi mieszkaniowe, domy jednorodzinne 19-20 Luty Poznań; mamy wybór…

Ruch w branży mieszkaniowej jest podyktowany wieloma czynnikami, na pewno jednak główną rolę odgrywa atrakcyjność cenowa w stosunku do obecnie panujących cenników, położenie i wykonanie. W miniony weekend w Poznaniu na terenie MTP w pawilonie nr 3 mogliśmy się przekonać, co oferują poznańscy deweloperzy.

Dodatkowo swoją ofertę prezentowały banki udzielające kredytów dla chętnych. Na pewno tutaj jedne z niższych prowizji oferował Mbank, obecnie forma obniżania kosztów dzięki stosowaniu obsługi w pełni internetowej przyciąga spore grono chętnych w większości młodych ludzi.
Podczas targów przez okres soboty i niedzieli od razu można było się umówić na oglądanie mieszkań na inwestycji, która jest w pełni wykończona. Należy dodać, że dla wygody potencjalnych klientów nawet z bardzo odległych zakątków Polski, nie tylko podczas imprezy, ale już od dłuższego czasu w weekendy biuro sprzedaży na terenie inwestycji jest do ich dyspozycji.
Stoisko dostawcy usług internetowych i kablowych INEA było zaraz obok. Ten monopolista na rynku poznańskim w dostarczaniu usług kompleksowych związanych z telefonią, Internetem i TV kablową jest na każdej tego typu imprezie akcentując swoją hegemonię na rynku.
Na pewno ciekawą propozycję związaną z rynkiem domków jednorodzinnych oferował MP INWEST DEWELOPER. Domki jednorodzinne pomimo problemów komunikacyjnych związanych z reguły z zabudową poza terenem miasta (granice administracyjne) cieszą się dużym zainteresowaniem. Przekłada się to na cenę inwestycji i jej atrakcyjność pod względem ekonomi, powierzchni i możliwości ? a także walorów związanych z lokalizacją poza miejską. A więc brak stałego źródła hałasu, przede wszystkim, posiadanie ogrodu, i oczywiście najważniejsze większy metraż za mniejszą cenę.
Jak zwykle obecny był TerazDom.info , hostessy jak na poprzedniej tego typu imprezie wystawienniczej rozdawały najnowszy numer w pełni zaspokajający potrzeby poszukujących klientów własnych ?czterech kątów?.
Domku.pl portal, który już przyciągnął ponad 100 tys. unikalnych użytkowników z całej Polski, realizował krótkie spoty informacyjne na temat wystawców, aby umieścić je na swojej stornie dla potencjalnych chętnych do zakupu lokalu w Poznaniu. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu, a jej zasięg jest ogólnopolski.
Na terenie targów można było zostawić dzieci w przytulnym miejscu pod opieką doświadczonych pań z „Guga Studio”. Zaraz obok znajdowała się kafejka z dobrą kawą „Art Cafe”.
Kończy się zima, a więc wkrótce zapewne zwiększy się ruch w tym segmencie rynku. Chętni do zakupu mieszań czy domów jednorodzinnych obudzą się z zimowej drzemki i rozpoczną penetrowanie rynku. Okaże się już niedługo czy ceny przynajmniej niektórych deweloperów nie będą aż nadto PRZESADZONE?
Już niedługo następna taka impreza pod nazwą Tabela Ofert w Poznaniu.

Piotrek

Poprzedni materiał o tej tematyce:
W Poznaniu jest gdzie mieszkać czy nie?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.