TV TRWAM ma „zakaz” na multipleksy…

No i żyjemy w państwie demokratycznym. Jak widać znacząca większość Polaków katolików wg. wykazów i statystyk, ponad 80 procentowa nie może odbierać katolickiego programu…Kocham taką demokrację, równość i swobody obywatelskie….

Dla mnie jest to oczywiste…: dyskryminacja większości.
Nie oglądam TV TRWAM jak zresztą i wszystkich innych stacji TV, bo po prostu nie mam TV.
Nie uważam jednak, że TV TRWAM nie powinna być dostępna w multipleksie. Powinna być. Akurat programy historyczne mają na całkiem dobrym poziomie i nie są emitowane o drugiej w nocy jak w TVP z „misją” społeczną…
Ponadto polecam wszystkim obejrzenie wiadomości (ze dwa razy tak uczyniłem) po kolei: TVN, Polsat, TVP i TV TRWAM, dla analitycznie myślących będzie to niezwykłe doświadczenie.
Dodam, że dziennie dzieją się tysiące rzeczy, można się tylko zastanowić dlaczego poszczególne stacje wybierają akurat te konkretne jako najważniejsze.
Dostrzec można że wybór ten drastycznie różni się w przypadku
pierwszych wymienionych, a TV TRWAM. Chociażby dlatego warto doprowadzić do umieszczenia tej telewizji na multipleksie.
Jesteśmy ponoć demokracją, niech każdy demokratycznie ma wybór tego
co chce oglądać i tyle.
A wszelakim anarchistom i kontestującym poleciłbym oglądanie od czasu do czasu TV TRWAM. Sądzę, że mogłoby się im spodobać, no prawie wszystko …
Mieliby zupełnie inny ogląd rzeczywistości jak sądzę (o ile od ostatniego czasu kiedy oglądałem dziennik w TV Trwam – jakieś chyba 8 miesięcy, byłem mocno zaskoczony różnicą w podawanych informacjach uznawanych za ważne w tej stacji, a w stacjach komercyjnych)

Chciałbym być dobrze zrozumiany: demokracja to rząd większości i równouprawnienie do wszystkiego (w teorii). Dlatego TV TRWAM powinna mieć swoje miejsce na multipleksie.

Piotrek

„W nawiązaniu do decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która nie przyznała TV Trwam miejsca na tzw. multipleksie cyfrowym, pozbawiając w ten sposób znaczną grupę społeczną swojej telewizji – posłowie do Parlamentu Europejskiego Solidarnej Polski wraz z posłem Mirosławem Piotrowskim zamierzają podjąć zdecydowaną interwencję w tej sprawie u Komisarz Europejskiej ds. agendy cyfrowej pani Neelie Kroes” – poinformował rzecznik klubu SP Patryk Jaki.

SP ma nadzieję, że instytucje europejskie, „które wielokrotnie hołdowały wartościom demokratycznym i pluralistycznym w debacie publicznej, zajmą w tej sprawie zdecydowane stanowisko”.

Źródło cytatu: TV Trwam: to krzywdząca decyzja!

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.