„Wałki” na biliony i lud nie ma kasy…

Zapewne to tylko wierzchołek góry lodowej no i popełniający to przestępstwo byli „nieustosunkowani”…Kwota 6 bilionów dolarów, to wartość fałszywych obligacji zablokowanych w Szwajcarii.

„…Wykorzystywano podsłuchy telefonów inwigilację internetu dla usidlenia członków mafii w wielu krajach. Fałszywe obligacje skarbowe USA znaleziono w Szwajcarii. Były w trzech sporych pakietach.

Przygotowane były do wprowadzenia do kilku szwajcarskich banków jako zabezpieczenie gigantycznych kredytów. To, że są fałszywe stwierdzili dopiero amerykańscy eksperci wezwani zza oceanu. Za pieniądze z obligacji przestępcy chcieli kupić… pluton na czarnym rynku. Planować mogli produkcję bomby jądrowej. Aresztowano ich w regionach Piemont, Lacjum i Basilicata. Zarzuca się im m.in. produkcję fałszywych obligacji skarbowych oraz kart bankowych….
[…]
W 2009 r. w Chiasso (miasto w Szwajcarii w kantonie Ticino, na granicy z Włochami) przejęto fałszywe obligacje skarbu USA opiewające na 742 mld dolarów…”

Źródło informacji, Interia: Wydrukowali sobie 6 000 000 000 000 dolarów!

Imponująca próba wyłudzenia pieniędzy…- w sensie ilości. Jak widać niektórzy nie bawią się w detale…


Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.