WKS – zawody I Runda 2020.

Foto-relacja z piątkowo-sobotnich zawodów WKS Grunwald. Wszystkie zmiany zajęte, komplet zawodników, świadczy to o rosnącej popularności sportu strzeleckiego.

przygotowanie do startu zmiany w konkurencji Psp 20

pistolet bocznego zapłonu – Hammerli X-esse

O tej broni:

http://www.alfacharlie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=590:pistolet-hammerli-e-esse-sport&catid=8:bro&Itemid=51

Moje zdanie na temat tej bronni jest troszkę inne- niż zdanie w podsumowaniu, piszącego tą recenzję. Broń lekka, łatwa w obsłudze, doskonała dla początkujących sportowców, ale też dla osób mających problemy z utrzymaniem cięższych jednostek sportowej broni strzeleckiej. Też sprawdza się doskonale dla osób starszych, które chcą uprawiać nadal ten sport. Można osiągnąć na niej naprawdę dobre wyniki. Tak naprawdę wszystko zależy od umiejętności strzelca. Amunicja i broń to pomocnicy – reszta to zdolności, wypracowane umiejętności i „poukładanie” strzelca z samym sobą.

Wprowadzanie danych do komunikatu i przerwa w strzelaniu – uzgadnianie dalszego ciągu zawodów
Zmiana rozpoczyna strzelanie…
następna zmiana rozpoczyna…
Hammerli X-Esse
konkurencja karabin pneumatyczny

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.