Zaczęły się gwałty islamistów na kobietach…

…W Niemczech.
Oto doniesienie:
Co najmniej 80 kobiet zostało zgwałconych przez mężczyzn. Policja w Kolonii szuka mężczyzn odpowiedzialnych za gwałty wśród emigrantów z krajów arabskich i Afryki północnej, którzy to przybyli jaki emigranci . Mężczyźni ściągali siła kobietą ubrania, były gwałcone i okradzane z torebek i biżuterii.
Szef policji Wolfgang Albers nazwał te ataki jako ?zbrodnia w zupełnie nowym wymiarze?.

„Niemcy stają się krajem specjalnej troski. Władze straciły kontrolę nad masą nielegalnych migrantów.” Niemcy to dziki kraj

https://youtu.be/RjsRpIn_PIw

Tu też piszą o tym problemie: Niemcy: epidemia gwałtów przez imigrantów

https://youtu.be/gJ-fXJAjQ2o

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

3 komentarze do “Zaczęły się gwałty islamistów na kobietach…”

 1. przecież to sprawa znana już od dawna, „uchodźcy” w tym temacie osiągnęli sukcesy większe niż „wyzwoliciele” z Armii Czerwonej i to już kilka miesięcy temu
  sprawców zdaje się nikt nie szuka, zgodnie z poprawnością polityczną
  a ofiary niech się cieszą, że zwolennicy multi-kulti ich o rasizm nie oskarżyli

  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/I/IR/mrodzina201501-dzihad.html

  ale jak się ma „Seksualny dżihad” do kradzieży torebek i biżuterii? to jakaś forma zbierania funduszy na świętą wojnę z niewiernymi?
  a może ci przestępcy w Niemczech to nie żadni fanatyczni islamiści a po prostu zwykli przestępcy, którym chora ideologia multi-kulti zapewnia bezkarność?
  co ciekawe w kraju ich pochodzenia takie wyczyny nie pozostałyby bezkarne, prawo szariatu bezwzględnie rozprawia się z gwałcicielami i złodziejami
  chyba, że chodzi o niewierne (w znaczeniu religijnym) kobiety, ale czy słyszał ktoś o bezkarnym gwałceniu i rabowaniu zachodnich turystek w Arabii Saudyjskiej?
  tam „uchodźca” by się spotkał z mieczem kata, w Niemczech ten sam złodziej i gwałciciel pozostaje bezkarny

 2. może ktoś jeszcze pamięta, jak za czasów późnego PRL-u, kiedy wyjazdy na zagraniczne wycieczki stały się możliwe do czasu chyba włączenia Polski do Eurokołchozu niemiecka policja robiła obławy na nielegalnych robotników z Polski, nikt nie mógł im umknąć, skuteczność większa niż podczas ulicznych łapanek podczas wojny, różnica taka, że nie rozstrzeliwali na miejscu „słowiańskich podludzi” a jedynie deportowali do Polski, bez prawa powrotu
  a tu … 1000 gwałcicieli w środku miasta, ani jeden zatrzymany, policja niemiecka zapewne bojąc się oskarżenia o rasizm pochowała się po kątach, zero interwencji, środek miasta, pewnie wszechobecny wszędzie monitoring działa, a tu sprawcy nieznani, nie zatrzymani, a dożywający do emerytury niedawni policyjni łowcy Polaków oglądają na ekranach monitorów jak „uchodźcy” gwałcą im żony i córki i nie robią zupełnie nic!!!

 3. „Burmistrz wyraźnie sugerowała, że kobiety, które padły ofiarą napaści seksualnych, w tym również gwałtów, same były sobie winne. Jej zdaniem powinny zostać zastosowane odpowiednie środki prewencyjne – sprecyzowała, że ma na myśli m.in. zachowanie kobiet podczas karnawału, a one same powinny być „lepiej przygotowane”. Zapowiedziała, że w internecie zostanie opublikowany poradnik dla młodych kobiet.”

  ciekawe czy Szydło z PiS-u ma takie same porady dla polskich kobiet, w końcu wspólnie z Kopacz z bratniego PO organizuje nam tu inwazję takich samych „uchodźców”
  czy politycy PO i PiS udowodnią nam, że ze strony „uchodźców” nie mamy się czego obawiać, wysyłając do ośrodków dla uchodźców swoje żony i córki?

Możliwość komentowania została wyłączona.