Agresja na podwórkach – film z YouTube

Nadesłany list Przez Czytelnika jako komentarz do odnalezionego filmiku na YouTube:

„Jest kilka postaci dramatu:
Gruby : był dzieckiem spokojnym, dobrze się uczył -wszystkich dresiarzy to wkurzało. W szkole zawsze dostawał wpier?nie był tak sprawny i szybki, żeby się obronić [podobno praca nóg szwankowała..]. Jedyną aktywność fizyczną podejmował na Wielkanoc, gdy na prośbę matki brał na ramię zwinięty w rulon, stary chodnik z przedpokoju i szedł go wytrzepać na trzepak.

Chodnik był dość ciężki, więc jak doszedł do trzepaka, to z ulgą i pasją rzucał go na glebę.

Chudy Dres (baseball cap): do szkoły chodził rzadko ? no chyba że zabrać innym jakąś kasę, komórkę albo na zadymę. Ojciec (recydywista) nauczył go ,że szkoła jest dla frajerów i najlepszą szkołę daje rynek Łazarski, Bema i Giełda samochodowa w czwartki.

Boksować nauczył go wuja z Gniezna [znana postać: zasłynął powiedzeniem : ?nie ma takiej bumety, żebym nie miał na nią lawety !?]. Chudy czuł się niepokonany, zwłaszcza że miał bardzo dobrą pracę nóg.

Laski: kochały Chudego dresa.

Komórkę z opcją nagrywania filmów kupiły na Bema od jakiegoś cygana. Była trochę zakrwawiona a z tyłu był napis : ?Rafałowi Blechaczowi ? naszemu Fryderykowi w nagrodę – Rodzice? ale co tam ? i tak nie wiedziały o kogo chodzi..cygan przystojny jak cygan.. było tanio i śmiesznie.

Najbardziej lubiły kręcić jak Chudy bije jakiegoś inteligenta w szkole.

Filmiki z Chudym Dresem najbardziej lubiły oglądać wieczorem z wspólnie z 16 letnimi koleżankami podczas rozmów o dzieciach.

Chudego dresa kochały wszystkie, najbardziej podobała się dziewczynom praca nóg dresa?

Wszystkie postaci spotkały się na tym filmie – ale nic już nie było takie samo. Zwłaszcza praca nóg chudego dresa?.”

Youtube – filmik

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.