Kochana Polsko

W  Poznaniu, tam gdzie wszystko się zaczęło, odbędzie się Kochana Polsko Festiwal, podczas którego pojawią się najlepsi artyści, wspaniała atmosfera, ale przede wszystkim idea: ?#?ZawszeWierni.

Kochana Polsko

Ideą Festiwalu jest promocja pozytywnego świadectwa miłości do Ojczyzny, z okazji obchodów 1050-tej rocznicy chrztu Polski. Impreza ta wpisana jest w poznańskie obchody rocznicy chrztu Polski.

Wydarzenie według planów ma mieć charakter imprezy cyklicznej, która na stałe zagości w kalendarzu kulturalnych imprez masowych w Polsce.

Czytaj dalej na „Kulturalniku Poznańskim”

Jeden komentarz do “Kochana Polsko”

 1. już widzę tam hordy PiS-owskich Pawlików Morozowów z sowieckiego „Nigdy Więcej” tropiące tam „faszystów”
  Kaczyński, Staniszkis i Pankowski pewnie na samą wieść o tej imprezie mają pianę na sowieckich pyskach, a niech się zadławią moskiewskie pachołki swoim jadem
  tyle „faszystowskich” biało-czerwonych flag! zamiast tych „słusznych” czerwonych z sierpem i młotem, jakie w każdą rocznicę rewolucji nosili Lech z Jarosławem, nawet nie ma tych unijnych z socjalistycznego Eurokołchozu
  26 lat rządów agentów Kiszczaka, tyle wysiłków z sowietyzacją Polski, a tu taka impreza
  tylu „reakcjonistów” i „szpiegów” wujkowie Świątkowscy wymordowali, a „białej” Polski nie dało się zdławić

  „obchody rocznicy chrztu Polski”
  a jak tam sprawa świadectwa chrztu Kaczyńskiego? do dzisiaj nikt tego nie widział? generał Kiszczak zapomniał fałszywkę wypisać? „matka chrzestna PPR” Zofia Gomułka też nie pomogła? nawet żaden z „księży-patriotów” zwerbowanych przez bezpiekę do PAX-u nie pomógł?
  no niesamowite, PiS-em rządzi antychryst!

Możliwość komentowania została wyłączona.