Koniec Europy.

Koniec  Europy

       Po ostatnim wystąpieniu Pani Merkel w talk – show – Anne Will w ARD -państwowej stacji telewizyjnej, nie ma żadnych złudzeń, „imigranci” będą przyjmowani do Europy.

Mimo sprzeciwów koalicjanta z CSU oraz rosnącej w siłę partii AfD Angela Merkel nie zamierza zrezygnować z tworzenia z UE mulitikulturalnego społeczeństwa. Mimo ogromnych ilości protestów oraz napaści na obozy imigrantów Pani Kanclerz Merkel ma za nic opinie  obywateli  Niemiec. Nie zamierza rezygnować z przyjmowania „uchodzców” i twardo prze do przyjęcia ponad trzech milionów muzułmanów do Europy.

Swoje wizje poparła względami humanitaryzmu oraz dobremu wizerunkowi Niemiec, prosiła obywateli o wyrozumiałość i stwierdziła ,że to jest ważna faza historii Niemiec. Nie wynika z jej wypowiedzi jakoby przyznała się do jakichś błędów, albo miała świadomość ,że swoimi decyzjami  niszczy całą Europę , bo konsekwencje jej decyzji będą ponosić  inne narody Europy .

Wprost przeciwnie źle wypowiedziała się o decyzjach pewnych narodów w sprawie zamykania granic. Stwierdziła , że jeśli ktoś zamyka granice bez konsultacji z innymi to ,, nie jest jej Europa,, a to ,że Pani Kanclerz przyjmuje uchodźców do Europy bez konsultacji z innymi państwami , to nie przychodzi jej na myśl ,że to jest coś złego .

Oczywiście twierdzi ,że będzie dążyć do zachowania spójności Europy ,chyba na zasadzie nakazów, bo tak naprawdę nikogo nie pytała o zdanie, w Europie. Nie wiadomo, co kieruje tą kobietą, czy nie zdaje sobie sprawy, że to działanie doprowadzi do krwawych rozruchów w Europie , ponieważ muzułmanie nie będą pracować, a tylko obejmować nowe terytoria ,które są ich własnością z nadania Allacha.

Można się przekonać o tym , śledząc zachowanie muzułmanów w Szwecji, a i w Europie , niemieckie media ostatnio pisały ,że co trzeci obywatel Afryki Północnej, który przyjechał do Niemiec to kryminalista (podejrzany o związki ISIS). Na wiosnę rozpocznie się przedostawanie się nowej fali tzw. uchodźców do Europy i niestety nic w tej sprawie nie będzie można zrobić.

Ewa R.

Jeden komentarz do “Koniec Europy.”

  1. Co więcej- nawet lewicowe środowiska są przeciw „samobójczym” działaniom Pani Kanclerz – samobójczym dla Niemiec i całej Europy. Co się dzieje z ludźmi, którym daliśmy władzę?

Możliwość komentowania została wyłączona.