MPK gubi się w swoich ułatwieniach dla klientów

Od 5-go stycznia wprowadzono zmianę przepisów ze względu na ochronę danych osobowych. Przy wydawaniu wtórników kart sieciowych trzeba ponownie przynosić zdjęcie i dokonywać całej rejestracji. Czym to się różni od nowej kary sieciowej?
Niczym poza terminem: 3 dni w przypadku wtórnika 7 dni w przypadku nowej karty. Z tym że aby uzyskać wtórnik należy udać się na Głogowską gdzie w najlepszym wypadku stoi się w półgodzinnej kolejce. W oddziałach na pętlach tramwajowych czy autobusowych tego już nie załatwimy.
Wniosek jest jeden: idziemy do przodu- z duchem czasu! ułatwiamy życie sobie nawzajem, jak widać. W wyniku tego ułatwiania postanowiłem nabyć kartę po raz drugi. Na pętli, bez kolejki. Cóż, że będzie mnie MPK miało w systemie podwójnie… Trudno… Skoro mają taki system, który tego nie wykrywa….
Dodam tylko, że po ostatniej mojej wizycie w Krakowie, bardzo spadło moje zdanie na temat naszego MPK. Krakowskie środki komunikacji miejskiej są dopracowane, w tramwajach LCD gdzie emitowane są ciekawe reklamy, przejrzyste i jasne piktogramy, dobrze oznaczone trasy, zapowiedzi głosowe poszczególnych przystanków, wygodny tabor, na niektórych przystankach pokazywany jest czas do przyjazdu poszczególnych linii. Duży wybór biletów. Po prostu inny świat.
No cóż,ale my tutaj zachłystujemy się naszym zachodnim stylem, porządkiem i ładem wielkopolskim…
Gdzie tam Galicji do nas….

mail: BezPrzesady

Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “MPK gubi się w swoich ułatwieniach dla klientów”

Możliwość komentowania jest wyłączona.