Bez Przesady! Polskie władze cenzurują Internet!

Google usuwa treści z internetu na zlecenie naszych władz! Wraca komunizm w innym wydaniu. Rządy PZPR celowały w tworzeniu cenzury we wszystkich gałęziach życia. Media publiczne są pod kontrolą rządu, chcą nam jeszcze odebrać internet!

Materiał z wp.pl mówi o doniesieniach z Google (raport przejrzystości), która informuje, że na polecenie polskich władz (jakich?!) usunięto 72 elementy. Jakie? Nie wiadomo….

„…Google musi podporządkowywać się prawu każdego z krajów, w których operuje. Jeżeli więc, w myśl lokalnego prawa, władza ma prawo do usunięcia danych wpisów z Internetu, Google musi się dostosować. W Polsce również, czego efektem było usunięcie 72 elementów z Sieci na skutek trzech osobnych próśb. Na prośbę władz naszego kraju usunięto więc, między innymi, wpis na blogu i klip na YouTube. Niestety, nie wiemy jakie konkretnie informacje wymagały cenzury. Polskie władze też zwróciły się 266-krotnie o wydanie danych dotyczących 319 internautów. Przekazano informacje o 11 procentach z nich (jak tłumaczy Google, więcej nie mogło z uwagi na błędy formalne wniosków polskich władz)….”

Porównanie na stronie mówiące o większej ilości podobnych interwencji w USA (92 elementy na ponad 200 mln obywateli) czy w Niemczech, jest bardzo mało wiarygodne chociażby ze względu na ilość obywateli w tych krajach o wiele większą niż w Polsce.

Więcej na stronie wp.pl: Google usuwa treści z polskiego Internetu. Na polecenie polskich władz


Inne materiały o podobnej treści: Wielki Brat Patrzy ? Totalna Kontrola.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Bez Przesady! Polskie władze cenzurują Internet!”

  1. rządy PZPR … a skąd PO się wywodzi? dawni członkowie PZPR i esbecka agentura, tzw. „nocna zmiana”
    obecnie czerwona dyktatura kontroluje praktycznie wszystkie media w Polsce, do kompletu, aby zamknąć obywatelom usta towarzyszom brakuje tylko kontroli nad internetem, jako jedynym medium dostępnym antybolszewickiej opozycji

Możliwość komentowania jest wyłączona.