Co się dzieje na Ukrainie? – mówi Prezydent Stalowej Woli.

Zapraszam do zapoznania się:

Jako uzupełnienie:

 Prawdziwa natura banderowców …

Największy przyjaciel prezydenta Kaczyńskiego i co z tego wynika?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Co się dzieje na Ukrainie? – mówi Prezydent Stalowej Woli.”

 1. A to ciekawe, Szlęzak, wielki odważny patriota popierający rekonstrukcję w Radymnie ( też mi wielka zasługa…nawiasem mówiąc), robiący z siebie teraz bohatera. A proponuję prześledzić jego życiorys, konotacje i powiązania:) Jego aktywność polityczną, znajomości itd. Dno z wodorostami się kłania. Płaszczył się jeszcze niedawno przed ONR i RN, jak wyszły na jak przecieki z konta Holochera, gdzie został zmieszany z błotem- zmienił zdanie o 180 stopni… Takich urzędników Polsce nie potrzeba, naprawdę, giętki i usłużny kark, niż poza tym. Wielka szkoda, że ludzie nabierają się na to poparcie dla rekonstrukcji i na tym buduje się mit tego człowieka. Zresztą mało brakowało, a w panice by się z tego poparcia wycofał..

  1. „Zresztą mało brakowało, a w panice by się z tego poparcia wycofał…” – nic o tym nie wiem. Tak samo jak o innych rewelacjach. Więcej danych poproszę.
   Oczywiście pełna odpowiedzialność za swoje słowa.
   ONR i RN to jeszcze nic złego – każdy ma prawo zmieniać zdanie – żeby to uczynić trzeba najpierw rozmawiać z ludźmi. A to co robi obecnie jako pracownik państwowy wspierając walkę o Prawdę jest niezwykle cenne. Bez względu na przeszłość. Każdy ma prawo błądzić. Nikt nie jest idealny i święty od narodzenia po śmierć.
   Bez Przesady.

Możliwość komentowania jest wyłączona.