Czeski prezydent prawdziwie o Banderze i marszach ku jego czci – dlaczego nie polski?

„Nie zdajemy sobie sprawy, że w naszej okolicy może się wykluć coś bardzo podobnego pod względem brutalności do bojowników Państwa Islamskiego. Kto wie może doczekamy się kiedyś nawet neobanderowskiego terroryzmu na dzisiejszych kresach III RP, na przykład w Przemyślu, co do którego przynależności grupy te mają roszczenia.”

Niestety, takich słów nie słyszymy z ust polskiego prezydenta, z ust kogokolwiek z polskich polityków. Zdaje się że prawda ginie coraz mocniej. A taka sytuacja może doprowadzić do nie zauważenia tego samego co rozpoczęło się ponad 70 lat temu, a co spowodowało apokalipsę – zagładę na terenach wschodnich województw II RP. Z rąk nacjonalistów ukraińskich OUN-UPA – owładniętych transformowaną ideologią nazistowską – dostosowaną do potrzeb ukraińskich realiów przez Dmytro Doncowa – a urzeczywistnianych min. przez Banderę.
Ostrzeżenia są jasne i czytelne. Jednak niezauważalne przez społeczność międzynarodową. I władze Europy.
CO może być efektem końcowym?
Może znajdziemy na to odpowiedź w wizji totalnej wojny europejskiej, której widmo przedstawiam we wpisie: Co powie Breivik? A Europa pójdzie dreptać w miejscu, w niedzielę??

Dostałem kilka dni temu sms-a od kolegi komentującego wydarzenia w Paryżu: „Prawy Sektor: muzułmanie uczą nas dziś, jak bronić swoich wartości”.
Mnie osobiście pojawiła się „gęsia skórka”.
A Wam?


Cytat pochodzi z: Czeski prezydent przypomniał, że czczony na Ukrainie Bandera kazał zabijać Polaków

Link uzupełniający: Prezydent Czech do Ukraińców: ?Zabij każdego Polaka w wieku od 16 do 60 lat?. Znacie te słowa Bandery?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Czeski prezydent prawdziwie o Banderze i marszach ku jego czci – dlaczego nie polski?”

Możliwość komentowania jest wyłączona.