Dr Jaśkowski o Islamie…

Cytat:
Ze stron: „W sercu Polaka…”
dr J.Jaśkowski

„Fałszerzy historii należy karać tak samo, jak fałszerzy pieniądza. Cervantes.

Kochany Wnuczku!

Od kilku lat trwa w kraju, jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem, histeria związana z napływem zorganizowanych grup ludności z Afryki i Bliskiego Wschodu. Generalnie, bez względu na kolor skóry, są to ludzie wyznający islam.

I mamy problem, ponieważ w mass mediach, jak również w Internecie, znajdujemy całe tony rozmaitych artykułów na temat islamu i jego wierzeń, ale tak naprawdę są to przepisywane wg jednolitego szablonu artykuły z cyklu ?Islam jest be?. Żaden z tych autorów nawet nie trudzi się na przypomnienie historii islamu, jak również brak generalnie w Polsce interpretacji i naukowego opracowania Koranu, czyli tzw. świętych ksiąg tej ?religii?. Generalnie wiedza na temat islamu i historii okresu, w którym rzekomo powstawał, jest w Polsce znikoma, żeby nie powiedzieć zerowa. Od 1773 roku, tj. od czasów stworzenia Komisji Edukacji Narodowej dukacja w Polsce była i jest prowadzona pod nadzorem tego państwa. I wyraźnie widać, że historia wymienionych regionów, jak również islamu, ma być ograniczona w sposób istotny dla Polaków.

W tej sytuacji postanowiłem przypomnieć podstawowe informacje dotyczące historii powstania islamu. Poniższy tekst jest opracowany na podstawie ?The Angelus?, grudzień 1998. Tłumaczenie: Adam Branickiego. Wielkie zdziwienie budzi sam fakt braku opracowań naukowych zarówno Koranu, jak i dwóch innych ksiąg tj. Sunny – stanowiącej właściwe islamowi prawodawstwo oraz Siry – Życie Mahometa. Wszystkie te trzy księgi zostały złożone w jedną całość podobno przez Ibin Hisama, żyjącego w dziewiątym wieku, w znaną współcześnie całość. O autorze tych ksiąg nie wiemy nic z wyjątkiem tego, że podał, iż spisał tradycję przekazywaną od pokoleń ustnie….”

Całość na: wsercupolaka.org


1.
…Niemcy w swojej naiwności i nieumiejętności rozpoznania zagrożenia upadną pierwsze.
Zostaną z-islamizowane.
Ataki terrorystyczne w Brukseli i Paryżu to dopiero początek, ostatni dzwonek dla Europy, a może podzwonne?
Jaki jest plan?
Islamiści wiedzą, że nie pokonają Europy militarnie, więc wprowadzają zamęt, budują mechanizmy auto-destrukcji.
Próbują dzielić Europę. Jeżeli to się uda ona upadnie sama.
Upadek?
Behawioryzm ? obserwacja tego co się dzieje podpowiada autorowi książki co będzie dalej.
To tylko kwestia czasu?

2.
??Szerokim echem w mediach obiły się słowa Faheda al-Shelaimiego, polityka z Kuwejtu, który przewodzi Forum Zatoki Perskiej na rzecz Pokoju i Bezpieczeństwa. Jego wypowiedzi zszokowały świat. ? Kraje zatoki są drogie, a poza byciem pracownikami, ci ludzie nie nadają się do życia tutaj. Koniec końców, ludzie z różnych środowisk, którzy cierpią z powodu emocjonalnych problemów, nie mogą zostać przyjęci przez nasze społeczeństwo ? mówił polityk w jednej z arabskich telewizji, a jego słowa natychmiast zaczęły rozprzestrzeniać się w arabskim internecie. ??

3.
Walka z terroryzmem islamskim.

4.
Historia podbojów chrześcijańskich narodów, przez muzułmanów.

Historia podbojów chrześcijańskich narodów, przez muzułmanów w telegraficznym skrócie.

Jedyną sztuką w jakiej synowie Allacha byli najlepsi, jest sztuka najeżdżania, zdobywania, podbijania.

W starożytności plemion arabskich nikt nie zwyciężył ani Cyrus Wielki Persowie, ani Aleksander Wielki Macedończycy, ani Juliusz Cezar Rzymianie, ani Napoleon.

W 635 roku 3 lata po śmierci Mahometa, oddziały Półksiężyca najechały chrześcijańską Syrię i chrześcijańską Palestynę.

W 638 roku synowie Allacha najechali i zajęli Jerozolimę i zniszczyli Grób Pański. …

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.