Klocki Lego mistrz fantazji i zabawy

Kto pamięta czasy zabawy klockami? Czy potrafimy wrócić do tych momentów z dzieciństwa? W Gdańsku do 15 września jest otwarta wystawa klocków Lego. Obecnie na świecie jest to czwarta pod względem sprzedaży zabawek firma.

Na temat wystawy znajdziemy artykuł zdjęcia i krótki filmik na stronie ibedeker.pl.
Oto fragment materiału ze strony:

„W kilku gablotach prezentowane są cuda zachwycające nie tylko dzieci. Gdańszczanie odnajdą tu wariację na temat Długiego Pobrzeża z dumnym Żurawiem i rzędem kamieniczek, a stado krów zmierzających ku wodzie nieodłącznie kojarzy się z Mostem Krowim. Wielokolorowy tłum plastikowych turystów, nad którego bezpieczeństwem czuwa policja na szybkiej łodzi motorowej, może się udać w kierunku widocznego z oddali żurawia portowego, może zajrzeć do obserwatorium Jana Heweliusza albo skierować się pod Pomnik Poległych Stoczniowców.”

Link do całości materiału:
Klocki Lego w Gdańsku

Też się bawiłem Lego, ale przede wszystkim polskimi plastikowymi podróbkami…

Piotrek


Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Klocki Lego mistrz fantazji i zabawy”

  1. Jestem świeżo po podróży do Legolandu w Danii, tam jest prawdziwe miasteczko z klocków lego poczynając od figury J.H.Andersena poprzez całe miasteczka jak Amsterdam, port lotniczy, baza NASA, stocznia i uwaga najnowsza prezentacja to postaci z Gwiezdnych Wojen! i wiele innych. Dla dzieci to prawdziwa frajda a przy okazji park rozrywki oferujacy przeróżne atrakcje dla maluchów jak i dla dorosłych (każdy z nas chętnie wraca do lat dzieciństwa).Mam probione fotki, chętnie zamieszczę na stronie bezprzesady. Prosba o kontakt

Możliwość komentowania jest wyłączona.