Krytyka Wołynia Zdradzonego – dr Lucyna Kulińska.

Kilka miesięcy temu dostałem książkę do ręki – już jej początek nie przypadł mi do gustu. W rozmowie radiowej (https://radiopoznan.fm/audycja/arsenal-kultury/arsenal-kultury-16-07-2019) z 16 lipca w Radiu Poznań poza pierwszy rozdział – genezę, z Autorem książki dalej się nie posunęliśmy. Dziś wrzucam konstruktywną krytykę Pani dr Lucyny Kulińskiej eksperta od spraw związanych z Ludobójstwem na Kresach Wschodnich. Zapraszam:

Uzupełnię: Zgoda co do jednego wniosku mówiącego o nie braku pomocy ze strony państwa podziemnego sensu stricte jest jednomyślna, ale…no właśnie i tutaj zapraszam około 25 minuty powyższego filmu.

Sam fakt poruszania tematu jest bardzo cenny, ale – czy można to robić w taki sposób? – „Jeżeli człowiek nie ma szerszego kontekstu…” te słowa są jednoznaczne.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Krytyka Wołynia Zdradzonego – dr Lucyna Kulińska.”

  1. Myslę że Pan Piotr Zychowicz pokazał tą publikację że „Król jest Nagi” AK ( dowódctwo) dał plamy a Polacy za ich głupotę lub sabotarz zapłacili zyciem kalectwem ,krwią…

    1. Nie do końca rozumiem: „a Polacy za ich głupotę lub sabotarz” (sabotaż – się pisze). Polecam uważne odsłuchania dr Kulińskiej nieznajomość realiów nieumiejętne zestawienie faktów prowadza do niewłaściwych i mylnych wniosków.

Możliwość komentowania jest wyłączona.