Kryzys Kryzys Kryzys….

Kiedyś była taka kapela punkowa „Kryzys” i nic nikogo nie dziwiło; nic nie było na półkach, bieda, i brak wszystkiego, komuna…, ale ludzie jakoś sobie radzili, każdy miał rodzinę na wsi, która była potęgą i wspomagała biednych „roboli”. teraz wsi nie ma…

Pan  Premier Tusk „grozi” nam zaciskaniem pasa,… koleżanka moja mówi: my od lat zaciskamy pasa, od dziesięcioleci i szykuje się do wyjazdu z tego kraju „zaciskania pasa”
Tusk o kryzysie: Żarty się skończyły

„…ewentualny rozpad strefy może doprowadzić do końca całej północno – zachodniej cywilizacji….”
Brzmi jak konkretne zagrożenie… terminalne. Może i tak trzeba? Może nasza cywilizacja już nic więcej nie jest w stanie osiągnąć? To po co ma trwać?
Unia jest po to aby odsuwać wojnę w Europie, a przy okazji co niektórzy zarabiają na tym „krocie”. Co z kolei jeszcze innych denerwuje. Bo to nie są oni. Oni zarabiają mniejsze „krocie”. A większość o którą tutaj tak naprawdę chodzi w ogóle nie ma nic do powiedzenia.
I cóż? Ręce opadają – mówiąc kolokwialnie.

„I tak źle i tak niedobrze” – jak mówi przysłowie.

Dodam jeszcze kilak informacji z tak zwanych wirtualnych wiadomości o wirtualnych finansach:
Rozpieszczeni amatorzy lokat

…i prawdę mówiąc jako tako nie będę tego w ogóle komentował. BO po co? Równia pochyła to wszystko jest, całe te finanse i różne inne „kruczki”…

Piotrek


Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jeden komentarz do “Kryzys Kryzys Kryzys….”

Możliwość komentowania została wyłączona.