Lasy na Ukrainie przestają istnieć…

screen-z-malia
(screen; wiadomość mailowa)

„Wszyscy” kradną na potęgę.
Na Ukrainie.
Ktoś kasuje za ten wyrąb lasów…


Z maila:

” 24 listopada Poroszenko obiecał w Brukseli przywódcom UE, że zniesie zakaz eksportu drzewa z Ukrainy. Unia Europejska stawia to jako jeden z warunków przekazania Kijowowi kolejnej transzy pomocy w wysokości 600 mln euro.
Tymczasem rabunkowy wyrąb drzew w ukraińskich Karpatach i tak trwa już na niespotykaną wcześniej skalę. Legalnie, a głównie ? nielegalnie. ?Pod pozorem ?prac sanitarnych? wyrąbywanych jest 60 proc. wszystkich lasów? ? ujawniła deputowana z Iwano-Frankowska (d. Stanisławów) Olga Gałabała To co dziś widzimy oznacza, że wkrótce będziemy żyć w łysych Karpatach. Uczeni mówią, że jeśli się tego nie powstrzyma to za 10 lat Karpaty będą całkowicie gołe. Nie wolno wyrąbywać całych partii lasu, a co najwyżej ? jak w Austrii ? wybiórczo. Jeśli teraz zniosą moratorium na eksport drewna to wierzcie mi ? wyrąbią nam Karpaty w całości!? ? ostrzega deputowana…”

Źródło: reporters.pl/3886/wkrotce-bedziemy-zyc-w-lysych-karpatach-ue-chce-wycinac-lasy-ekolodzy-protestuja-foto

I…jeszcze jeden mail:
screen-mail

Tak tylko uświadamiam skalę rozkradania Ukrainy pod pozorem wcielenia do UE. Trzy lata temu moi koledzy z Ukrainy pisali o wielkich obawach dotyczących traktatu stowarzyszeniowego. Na Majdanie podburzono grupę niezadowolonych za pieniądze grupy, która teraz może mieć nawet udziały w tej całej rabunkowej gospodarce (tak podejrzewam).
Wychodzi na to że chodzi tylko o …kasę.
Ludzie się nie liczą.
Żywi, martwi – byleby nie przeszkadzali.

Ukraina zawiodła się na UE. Palą flagi?
W materiale link do obszernego wyjaśnienia problemów traktatu:

„…Przechodzi teraz Włodymir do informacji zawartych w samej umowie:
?? ??????? ???? ??? ??????????? ????? ??????????????? ??????? ?? ?????????? ? ??. ? ???? ??? ? ??? ????? ????????? ? ???, ??? ? ?????? ?????????? ??????? ????? ??????? ???????? ??? ???? ??????????????? ???? ?? ????? ????? ??????????? ?????.
(mało kto zna całość umowy na Ukrainie, która jest bardzo obszerna. Stwierdza tam się między innymi, że Ukraina będzie zobowiązana do zmiany szerokości torów na rozmiar europejski.)
? ????? ??????? ??? ????? ?? ???. (A w naszej Ukrainie nie ma pieniędzy na to)
??, ?? ???? ??????? ?? ???, (I owszem UE da Kredyty na to?) ??????????? ???????? ???????? ?????? (?????????? ?? ???????), ????? ???????????? ??????????? ????????? ? ?????????? (Europejskie firmy będą pracowały na Ukrainie (zarabiały na niej) będą ściągały europejskie materiały i technologie).
????? ?? ???? ????????? ??????? ?? ????????? ????? ???????? ????????, ? ??? ??? ??????. ? ??? ?????. (Potem UE będzie dawała kolejny kredyt na spłatę wcześniejszych kredytów i tak dalej, a to jest niewola).
??????????? ?? ????? ????????????? ???????, ??????? ???? ????? ????????? (????????). (budżetowi nie chcą zamrożenia płac bo one i tak maleńkie)
??? ??? ???????? 800 ? 1.000 ?????? ? ?????? (jak wam by się żyło za 800-1000 złotych na miesiąc?)
[…]
?, ??? ?? ????????? ??? ? ????? ????????????? ? ???, ??????? ???? ??????? ?????? ? 2010 ???? ?????? ?? ??????? ????, ????, ????? ? ??????, ????????????? ? ???????? ?????????? (?????????? ? ???? ???????????????? ?????? ??? ?????? ????????????, ? ?? ????????????? ???????, ??????? ??, ?? ??????????). ??? ???, ?????????? ? ??? ??????? ? ????? ?????????? ????? ? ???????? ???????, ???????, ??????? ??????, ??????????? ?????, ??????? ??????? ? ???? ???,

(Światowa Organizacja Handlu narzuca (po przystąpieniu do niej ? Ukraina została zobowiązana do wprowadzenia w 2010 roku zakazu sprzedaży mięsa, smalcu, masła i mleka wyprodukowanego w gospodarstwach domowych (wejście w życie ustawy zostało przełożone już dwa razy, aż do najbliższych wyborów prezydenckich, i oczywiście nie przejdzie). Tak, umowa na CCTV usuwa z naszych pchlich targów również kapustę kiszoną, ogórki, kiszone jabłka, olej naturalny, cielęciny, a nawet miód?)

? ? ???????????? ????? ?? ???????? ???????? ? ????????? ??? ??????? ???? ????. ???????????? ???????????? ??????????? ???????????????? ??????????? ???????????????? ???????? ??????? ? ??????? ? ??????????? ???????? ???????????.
(A w Supermarketach możemy nie znaleźć już znanych nam produktów z pieczęcią ?No GMO?. Zalecenia Komisji Europejskiej doprowadzą do: ?współistnienia upraw genetycznie zmodyfikowanych i tradycyjnych, a gospodarstwach domowych będzie tylko uprawa naturalnych płodów na własne potrzeby.)

?????????? ? ??. ????????? ? ?????, ??????? ? ???????????
(stowarzyszenie z UE. Rezultat brak. Proces(efekt) nieskończony?)
?? ???????? ? ??????????? ???????????. ??????? ?? ????? ?????????? ??? ??????? ?? ???? ??????????? ???????, ????? ?????????? ?????????? ?????? ????? ???????? ??????????? ?????????. ? ???????? ?? ????????? ??????? ???????? ??????????? ??????? ???? ?? ??.
(?przemysł zbrojeniowy będzie musiał częściowo składać zamówienia z UE. A i tak jest w bardzo marnej kondycji? [konający])

???? ??????????? ??? ? ??: ????????? ??? ????????
(cena stowarzyszenia z UE Koszmarny sen Ukraińca)

Komentarz zbędny.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

4 komentarze do “Lasy na Ukrainie przestają istnieć…”

 1. tak samo może się skończyć, kiedy PiSokomuna sprywatyzuje i zniszczy Lasy Państwowe
  ich KOR-owscy kamraci już raz to chcieli zrobić

 2. A mi się wydawało że to nie „piso-komuniści” – jak piszesz (jak już to PISO-socjaliści – zresztą to może nie takie złe rządy dla biedniejszej części społeczeństwa), ale PO chciało prywatyzacji.
  Raczej problemem jest nie rozliczenie tych ostatnich za wszystkie matactwa – czyżby PIS wystraszył się KOD-u? Wiele osób z którymi rozmawiam i które TYLKO DLATEGO głosowały na PIS, czeka na to „rozliczenie”…

 3. nie będzie rozliczenia PO, przecież to ta sama banda KOR-owców, swoich nie ruszą, nawet sprawa złodziei z Amber Gold przez rok nie ruszyła z miejsca
  to PO chciało „prywatyzacji” (czyli grabieży) Lasów Państwowych, ale nie przypominam sobie, aby KOR-owska żydokomuna z PiS-u im w tym przeszkadzała
  nie znam żadnego Polaka, który by zagłosował na PiS przeciw PO, dla nas to taka sama zaraza, między tymi dwiema partiami nie istnieje pojęcie „mniejszego zła”, Kaczyński to taka sama sowiecka kanalia jak Tusk, taki sam wróg Polski
  od czasów jak był sowieckim politrukiem na wydziale komunistycznego bezprawia i szkolił kadry dla partii i aparatu bezpieczeństwa, od kilkudziesięciu lat ten wściekły komunista szkodzi Polsce, zawsze służąc sowieckiemu komunizmowi
  jeśli naiwnie wierzysz w jego nieudolnie udawany „patriotyzm” to polecam ostatnie wydarzenia związane z rocznicą powstania wielkopolskiego, może to ci uświadomi, jaki to z „czerwonego karła” patriota (chyba że sowiecki)
  „to może nie takie złe rządy dla biedniejszej części społeczeństwa”
  to są przede wszystkim rządy katastrofalne dla Polski, poza tym weź pod uwagę, że poza solidarnościową nomenklaturą cała reszta społeczeństwa jest biedna, a polepszyło się poza funkcjonariuszami partyjnymi jedynie patologii społecznej, podporze PiSuaru, po prostu sowieci z PiS-u stawiają tak samo jak ich dziadkowie i ojcowie z KPP i PPR na margines społeczny
  co do lasów, to czyżbyś nie słyszał o wyniszczaniu Puszczy Białowieskiej? a to dopiero początek
  PO i PiS nie różnią się niczym, poza nazwą, to taka sama KOR-owska swołocz sterowana z Łubianki

 4. „…ale nie przypominam sobie, aby KOR-owska żydokomuna z PiS-u im w tym przeszkadzała
  nie znam żadnego Polaka, który by zagłosował na PiS przeciw PO…”

  Ja znam wielu – i to takich co w ogóle nie kochali i nie kochają PIS – ale jeszcze bardziej nie kochają PO – i to jest tragedia polska – że głosuje się negatywnie.
  Jak nie znasz takich to nie wiem gdzie ty żyjesz…

Możliwość komentowania została wyłączona.