List Kaczyńskiego tłumaczący przegraną

Z Interii: List Kaczyńskiego tłumaczący przegrane wybory: Czy PIS to mniejsze zło? Czy uliczka, która jest obecnie ślepa?

W liście jest poruszanych wiele spraw, które były widoczne przez osoby głosujące na PIS i rozpoznawane już w trakcie wyborów jako błędy. Szkoda tylko, że ci, którzy je robili rozpoznali je miesiąc po wyborach…
Ponadto nazywania PIS-u jedyną prawicą na polskiej scenie politycznej jest chyba zbyt wielkim uproszczeniem i dopisywaniem sobie na lewo punktów…

Końcówka materiału do mnie najbardziej przemawia:

„…Jacek Kurski tak skomentował w „Faktach” TVN list Kaczyńskiego: „Prawica zjednoczona pod jego przywództwem przegrała wszystkie sześć wyborów z rządu. Ostatnie wybory, jakie w Polsce wygrała prawica, to były takie, w których Jarosław Kaczyński nie miał monopolu na prawicę.”

I jakoś tak zostawię tę wypowiedź bez komentarza…

Kaczyński napisał list. Tłumaczy, dlaczego przegrał

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

3 myśli w temacie “List Kaczyńskiego tłumaczący przegraną”

 1. Kaczyński to OSZOŁOM na psychotropach nadający się do Szpitala Psychiatrycznego,niestety,takie są FAKTY.Wystarczy przeanalizować ton i sens wypowiedzi….
  Powinno sie badać pszyszłych polityków/posłów etc…/ pod kątem obecności jakichkolwiek CHORÓB PSYCHICZNYCH.
  Dla-czego tego nikt nie robi?Oto jest pytanie?
  Samo wyrzucenie Ziobry itp….,to „POLITYCZNY SAMOBÓJ”,a list…nic nie da…
  PiS nie ma już ŻADNYCH szans z takim „Napoleonem” na czele…
  Niech lepiej już doczeka emerytury….totalnie WYPALONY „Przezes”….

 2. Ja wlasnie chcę przedewszystkim ustosunkować się do tego rzeczywistego OSZOŁOMA, który oszołomem nazywa Kaczyńskiego. Zacznę od pytania: Czy jesteś psychologiem lub psychiatrą aby snuć takie opinie o kimś, kto skończył studia ma tytuł profesora i pełnił najwyższe funkcje państwowe ? Sam fakt i słowa
  , ktore tu piszesz śwoadczą, że to ty jesteś niezrównoważony psychicznie i twoje sądy są nieuprawnione i powinne podlegać karze za publiczne ubliżanie politykowi tej klasy jak Pan Kaczyński. Jesteś poprostu golosłownym trollem i grasantem internetowym. Ta wypowiedź powinna być usunięta (jako nadużycie regulaminowe).

 3. Ze spokojem Panowie. Proponuję mniej emocjonalnie. Dajmy się wypowiadać wszystkim kulturalnie i grzecznie. Jak rozumiem i mam nadzieję, „Obserwator” nie miał zamiaru nikogo obrażać. W działaniach Pana Prezesa można dostrzec; raczej brak wyczucia czasami, brak realizmu też, a czasami dostrzegamy również i manipulacje medialne ukazujące go w złym świetle. Wydaje się że „Obserwator” właśnie takim manipulacjom uległ. Na co dowodem jest ten wpis. A szkoda.

Możliwość komentowania jest wyłączona.