Na stronach Interii – duże poparcie dla Pawłowicz. A w Paryżu zamieszki…

Za „Rzeczpospolitą” na stronach Interii pojawiła się informacja o poparciu dla Pawłowicz: „Publicystycznie sformułowane wypowiedzi na temat roszczeń homoseksualistów i transseksualistów stały się pretekstem do bezpardonowych ataków” – głosi tekst, pod którym podpisują się obrońcy parlamentarzystki.”

Dziwna ta demokracja, w której zdecydowana mniejszość chce dyktować warunki większości…
I wcale nie chodzi o to, że nie mamy owej mniejszości uszanować- chodzi tylko o to żeby owa mniejszość niedemokratycznie nie narzucała reszcie społeczeństwa swoich poglądów…
Źródło cytatu: „Rzeczpospolita”: Tysiące podpisów w obronie Krystyny Pawłowicz

Jak widać nie tylko w Polsce nie podoba się ta wizja. Nawet we Francji która uchodzi za nad wyraz liberalną w tej kwestii
są silne protesty:
„…Według policji, w poprzedzającej je pokojowej demonstracji uczestniczyło ponad 150 tysięcy przeciwników małżeństw homoseksualnych, usankcjonowanych 23 kwietnia ustawą, która pozwala im również na adopcję dzieci. Organizatorzy manifestacji twierdzą, że wzięło w niej udział około miliona ludzi….”

źródło cytatu: Starcia w Paryżu po demonstracji przeciwników małżeństw homoseksualnych

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.