O emigrantach muzułmańskich w Europie.

Wczoraj miałem ciekawą dyskusję na temat emigrantów muzułmańskich zmierzających do Europy przez Morze Śródziemne. Niestety dyskutujący nie chciał być zarejestrowany.
Jednym z ciekawych wątków i pomysłów na rozwiązanie tego problemu było zmuszenie do zaangażowania państw arabskich: Emiratów, Kataru Arabii Saudyjskiej: dostarczanie im tych emigrantów.
W końcu to oni o swoich powinni zadbać. Co więcej powinni finansować wszystkie koszty związane z pomocą dla nich i grzecznie dziękować Europie, że ich od razu na morzu nie cofnęła do nich, ale udziela pomocy.
Mój rozmówca wprost wysunął tezę, że owi emigranci to rodzaj kukułczego jaja podrzucanego nam (Europie) przez państwa islamskie. Nie można też wykluczyć agentów ISIS wśród owych „emigrantów”.
Ciekawy pomysł, ciekawe spostrzeżenia.
Nie odnoszę się do nich, po prostu je przedstawiam. Ponieważ media mainstreamowe poza bełkotem medialnym reprezentującym oficjalne stanowisko (kogo???) UE, polityków – nie przedstawiają żadnych innych poglądów.

Generalnie, z kim nie rozmawiam na ulicy, sprzątaczka, robotnik czy nauczyciel – wszyscy mają takie samo zdanie w tym temacie: mamy jako kraj i jako Europa swoje problemy i nie trzeba nam jeszcze dodatkowych nie naszych.
Wspomaganie finansowe przedsiębiorców ukraińskich też znalazło swoje odbicie w słowach ulicy – zupełnie niezależne. To z kolei inna osoba wczoraj dała upust swoim uczuciom.
Dodam: prowadząca działalność.
„K…wa a polscy przedsiębiorcy to co???” – mniej więcej tak to brzmiało.

Nadesłane na maila:
Pan  Grzegorz Braun – Wypowiedź o Muzułmańskich Imigrantach w Polsce”
https://youtu.be/6ULZfI6QxgI

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “O emigrantach muzułmańskich w Europie.”

  1. http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/szwecja-chrzescijanie-przesladowani-w-obozie-dla-uchodzcow

    tacy sami islamscy fanatycy niedługo zjawią się w Polsce, na zaproszenie Tuska, Komorowskiego i Kopacz, przy cichym wsparciu PiSuaru
    a dla Polaków z Kazachstanu miejsca nie ma
    wcześniej ta sama okrągłostołowa ekipa ściągnęła nam islamskich ekstremistów z Czeczenii
    politycy PO i PiS udają katolików, ale po działaniach widać, że to banda PAXowskich przechrztów

Możliwość komentowania jest wyłączona.