Paweł Kukiz w Poznaniu – 11 lipca w 72 rocznicę Ludobójstwa.

Chociaż wizyta Pawła nie była spowodowana rocznicą Ludobójstwa, to kilka refleksji, wspomnień i smutna zaduma zapanowała w lokalu na ulicy Rybaki 21 – „…kiedy pomyślę, że my tutaj rozmawiamy, a oni ginęli 72 lata temu od siekier…” – słowa Pawła głęboko mnie wzruszyły.

Paweł gościł u nas przelotem w drodze do Margonina na koncert (tylko kilka godzin), który będzie tam grał o 21.00.

Poniżej fotografie ze spotkania i relacja Małgorzaty Halber.

Wielkopolski Punkt Informacji JOW (Rybaki 21):
Dyskusja była zażarta ale i merytoryczna

Paweł Kukiz i Małgorzata Halber

Paweł Kukiz się relaksuje z kubkiem kawy

Paweł Kukiz i Magda Derucka

Paweł słucha... Poznań punkt informacji JOW

Paweł w rozmowie z Małgorzatą Halber Punkt informacyjny JOW

słuchają oboje - Pilota Nessa rozmowy były gorące


„Alibi”
I znów dyskusja

Paweł Kukiz

Paweł Kukiz - prawdziwy Wódz

Paweł Kukiz

Paweł Kukiz w Poznaniu

Spotkanie w Alibii w szerszym gronie

Kukiz w Poznaniu.
Paweł Kukiz dzisiaj wczesnym popołudniem,w drodze na koncert do Margonina zaprosił przedstawicieli wielkopolskich Komitetów Referendalnych oraz członków Stowarzyszenia Koliber na spotkanie do Klubu Alibi.

Decyzja o organizacji spotkania to odpowiedź Pawła na zaniepokojenie wielu woJOWników, po ogłoszeniu listy wojewódzkich reprezentantów.

Paweł jak na wodza przystało wytłumaczył nam, że lista reprezentantów to początek drogi dla zbudowania formacji, która podejmie odpowiedzialność za kształt ruchu obywatelskiego.

Reprezentanci wojewódzcy reprezentują środowiska: Komitetów Referandalnych JOW, związkowych i pracowniczych, KPN, Ruch Narodowy i Stowarzyszenia Koliber.

Paweł wizytą w Poznaniu rozpoczął cykl roboczych spotkań w województwach, podczas których mobilizować będzie zaproszonych do wyboru 10 ? osobowego zespołu (składającego się z sześciu przedstawicieli JOW-owców i po jednym z pozostałych środowisk). Zespoły będą odpowiedzialne za kampanię referendalną i podejmowanie działań na rzecz propagacji idei JOW. Paweł podkreślał po raz kolejny, że frekwencja i wynik referendum są kluczowym zadaniem dla wszystkich angażujących się, myślących o Polsce jako swoim Państwie, gdzie obywatel jest podmiotem.

Zgodnie z sugestią Pawła, po spotkaniu w Alibi uczestnicy spotkania udali się do Punktu Informacji JOW (Poznań, Rybaki 21), gdzie wybraliśmy sześcioosobowe gremium do pracy w zespole.

Wybrani zostali:

Magdalena Derucka i Krzysztof Musiałek z Poznania

Małgorzata Halber ? Powiat Poznański

Władyslaw Karski ? Turek

Michał Kotlarski ? Konin

Sławomir Przekaza – Września

Do zespołu zostali dzisiaj zaproszeni także:

rekomendowany przez Kornela Morawieckiego ? Mieczysław Góra

z KNP ? Michał Adamczak

z Stowarzyszenia Koliber Bartosz Chełmiński (zamiast Agnieszki Białas)

(Małgorzata Halber)

Inne fotografie ze spotkania w „Alibi”: Paweł Kukiz w Poznaniu


Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

3 myśli w temacie “Paweł Kukiz w Poznaniu – 11 lipca w 72 rocznicę Ludobójstwa.”

  1. Idea Pawła jest prosta – 10 osób zarządza energicznie wszystkimi zaangażowanymi w propagację Referendum JOW – w tym gronie są reprezentanci dla mediów, osoby od dystrybucji ulotek, organizatorzy spotkań szkoleniowych, osoby angażujące inne środowiska do społecznego działania na rzecz propagacji informacji o referendum. Oczywiście nie chodzi tak naprawdę o punkty w referendum, które są bardziej lub mniej precyzyjne. Chodzi o RUCH społeczny – wszystkich tych, którzy mają dosyć Systemu i narzucania im systemowych rozwiązań służących li tylko grupce polityków którzy nawet nie reprezentują większej części społeczeństwa tylko małe cząstki (partie) które chodzą do wyborów, ponieważ maja w tym swój INTERES. Referendum to pierwszy krok do bana dla całej tej „elyty”.

Możliwość komentowania jest wyłączona.