Pomoc od Patrioty ze Szwajcarii nadeszła :-)

Dziś otrzymałem następny datek dzięki niemu pokryje produkcję prawie 14 koszulek. W drodze do Szwajcarii odwiedził mnie Polak na stałe tam mieszkający, Patriota przez duże „P” (o tym wkrótce więcej) i wręczył datek na produkcję koszulek zabierając ze sobą 4 sztuki, aby obdarować nimi Polaków za granicą.


Przychodzi  coraz więcej maili z zapytaniem o koszulki, gdzie można je kupić. Informuję ze są do kupienia w związkach kresowych w Szczecinie, w LOS – Gdańsk, ŚZK – Świebodzin, Gorzów i Zielona Góra (kontakty członków stowarzyszenia), Olsztyn – Związek Kresowy; Towarzystwo Miłośników Wołynia, oczywiście Poznań – wkrótce inne.

Koszulka rocznicowa ? 70 lat temu; KRWAWA NIEDZIELA: PAMIĘTAMY!

Na stronie księdza Tadeusza o koszulkach: koszulki „wołyńskie”


Cytat z jednego z otrzymanych maili:
Serdecznie pozdrawiam!

Pragnę nabyć koszulkę o Wołyniu.[…] Mocno chcę mieć przynajmniej dwie – jedna, kiedy włożą do trumny bądź na nią, zaś druga na co dzień jako przypomnienie, że tam potwornie okaleczeni umierali w straszliwych mękach. Miałem dziewięć lat, kiedy Mama w Rozpaczy wołała „ne ubywajty detyny” a wtedy pakuły do ust – niech wystarczy.
Z poważaniem i wdzięcznością – Władik

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 komentarze do “Pomoc od Patrioty ze Szwajcarii nadeszła :-)”

Możliwość komentowania została wyłączona.