Prawda alternatywna? Mord a MORD… nic nie jest równe…

Jak to jest ze jedni jak mordują to jest „cacy” a inni to nie? Tka dzieje się na całym świecie. W imię czego???

W Syrii toczy się wojna. Niestety, media przekazują jednostronny obraz konfliktu.
Reżim Baszara al-Assada jest i był odpowiedzialny za przemoc. Czy to oznacza, że wspierani przez NATO rebelianci nie mają nic na sumieniach?
Że nie dokonali żadnych okrucieństw?
To jest nieprawda. A może jest to świadome działanie prasy/mediów na rzecz manipulowania informacjami???
Czy NATO nie popełnia błędu wspierając syryjskich rebeliantów?
Czy owi rebelianci w pewnej części to nie terroryści powiązani z Al-Kaidą, wspierający mniejszość ekstremistów Wahabi,anty-szyickich, anty-sunnickich i antychrześcijańskich, fanatycznych i zdolnych do wszystkiego w imię swoich ideologii?

UWAGA: Drastyczne sceny. Tylko 18 Lat i powyżej !!!

Oskarżenia rodzin zabitych dzieci o zbrodnie rebeliantów w Syrii…:

Lincz osoby, która mogła rzekomo powiedzieć obserwatorom ONZ informacje, o których rebelianci syryjscy nie chcieli ich informować….
http://youtu.be/R3YJrMjv2b4

Druga strona medalu…
Fałszywa narracja, mówiąca o honorowych bojownikach o wolność, którzy są czyści jak „łzy”, dlaczego międzynarodowe media robią wszystko by stworzyć taka wizję? Blokada informacji w temacie okrucieństwa rebeliantów jest szokująca…

Propaganda jak syryjscy „działacze opozycji” czy rebelianci inscenizują masakry i filmy przedstawiające śmierć ofiar, czemu ma służyć? Jak to jest że korporacyjna prasa inkorporuje je, publikuje i rozpowszechnia dowolnie według uznania?

Tak wyglądają ta zwani „Naoczni świadkowie” którzy właśnie zostali złapani na dogadywaniu jak kłamać na temat ofiar reżimu…

Jest jeszcze bardziej spektakularna wpadka: film rzekomo ukazuje: „wojska syryjskie bijące zatrzymanych demonstrantów”. Transmitowano go jako news przez min.: ABC News i Reuters. Okazało się jednak, że klip pokazywał żołnierzy Hezbollahu, którzy bili członków libańskiej partii ?m?l w wydarzeniu z przed 4 lat…

http://youtu.be/kaNei6tuiUU

Anty chrześcijańskie śpiewy…

Moim celem nie jest szerzenie nienawiści – jest to ostrzeżenie przed jej szerzeniem.
Opamiętajmy się. Nie można wołać imienia Pana nawołując do zbrodni…

CO oznacza: „Allah Akbar”?

Wiemy?

Gdzie zmierza świat?….

Straszne…

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.