Putin – WYPROWADZIĆ wojsko, bo tak… nie chcą zachodni „mocarze”.

Film nadesłany z FB.

Putin – wprowadzić wojsko

Do całości obrazu; informacja z blogu księdza Tadeusza:
„Na Ukrainie odwoływanie się do ideologii Stepana Bandery przebiera coraz bardziej realne kształty. Przykładem tego jest utworzenie batalionu, złożonego z neobanderowców, który przybrał sobie imię OUN – Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów. Tej samej formacji, która od lat trzydziestych ubiegłego wieku przeprowadzała akcje terrorystyczne wymierzone w państwo polskie. Od początku swej działalności była ona także antysemicka, a przy tym proniemiecka. Na jej bazie powstała w 1942 r. krwawa UPA.

Przyjęcie takiej a nie innej nazwy jasno pokazuje do jakich „wartości” odwołują się „mołojcy” z tego batalionu. Łatwo się też można domyśleć jakimi metodami będą się oni posługiwać.

Dołączam link do ukraińskiej witryny, na której oddział ten domaga się uznania go przez prezydenta Petro Poroszenkę za część ukraińskich sił zbrojnych.

Nawiasem mówiąc, pomoc „humanitarna” Wojska Polskiego prawdopodobnie poszła także dla tego oddziału.
prawda.com.ua

Źródło: isakowicz.pl – Batalion ochotniczy imienia zbrodniczej OUN

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.