W Poznaniu padają brzydkie słowa z ust radnego PO.

Radny Tomasz Lipiński pokazuje że umie posługiwać się wulgaryzmami ponoć tylko „…od wielkiego dzwonu…” czytamy na stronie 9-tej „Głosu”.
Cóż takiego powiedział? W kontekście meczu piłki nożnej z zespołem Legii:
Jeden jest mistrz Polski, jedna k…a w Polsce jest…mistrzem jest Kolejorz, a tą k…ą Legia jest
gloswielkopolski_artykul
PO lubiło zarzucać Kibolom brzydkie zachowanie i brak kultury. Sobie nie zarzuca. Nie wyrzuca i nie wyciąga konsekwencji. Jak to było w Orwellu?: „Są równi i równiejsi
Tak to już jest rządzący mogą wszystko i im uchodzi płazem.
Tymczasem taki tekst może zostać odebrany przez chuliganów z Warszawy jako prowokacja nad którą nie będą się zastanawiać kto i po co ją powiedział.
Szkoda, że są ludzie którzy wbijają szpilki w to co buduje się miedzy kibolami. Jakiś rodzaj zrozumienia siebie, pewnego złagodzenia zachowań i swoistego rodzaju honorowych postępowań. Czegoś innego niż było dotychczas – a także marginalizowania zachowań chuligańskich i niezgodnych z prawem.
Jaki przykład daje radny z partii rządzącej?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “W Poznaniu padają brzydkie słowa z ust radnego PO.”

  1. OD lat wiadomo ze partie u wladzy wykorzystuja kazdy napotkany moment aby kibolom dowalic.
    Tak jestem kibolem jak by ktos pytal. Niesnaski na lini Lech – Legia byly od zawsze, ale potrafimy sie zjednoczyc w waznych dla Polski sytuacjach, I tego sie cholerna wladza boi, bedzie napuszczac jednych na drugich beda walczyc zabijac wiezic. Tylko po to aby ta Polska Kibolska nie wyszla na ulice I nierozdupczyla cieplego ukladziku.

    Hipokryzja politykow jest ogromna – raz na uczestnikow MArszu Niepodleglosci mowi sie faszysci bandyci kibole drugi raz patrioci – zdecydujcie sie panowie I panie politycy.

    A co robi policja? paluje tak samo jak paowai w 56 I latach kolejnych. Mamy wolnosc – tak ale do czego mamy wybor miedzy „A” I „B” mamy wybor tylko miedzy tym co nam rzadzacy podsuna, – czyli nie mamy wolnosci w 100% I niepredko ja bedziemy mieli.

Możliwość komentowania jest wyłączona.