Zmiana polskiego myślenia? Podlegamy wpływom.

To jest problem, który w wyniku drążenia medialnego, działań wykorzystujących nasze negatywne nastawienie do Rosjan, promują każdą inną siłę wrogą – Rosji. Nawet taka która od pnia swojego nienawidzi i nienawidziła od zawsze Polski i Polaków. Nie można określić tego inaczej jak robienie „wody z mózgu” naszym rodakom.

O tym między innymi mówi materiał z prawy.pl: Wspierający neobanderowców wykładowcy pracują spokojnie na państwowych uczelniach

Sam znam w Poznaniu grupę młodych ludzi, którzy zupełnie nie rozumiejąc zagrożenia dla Polski, z jednej strony wydaje się im że robią coś dla Polski, z drugiej budują i wspierają wrogie Polsce siły promując członków Fundacji Otwarty Dialog, która w zasadzie bezpośrednio jak wynika z doniesień prawy.pl – wspiera nacjonalistów ukraińskich.
Nawet jeżeli jest to obecna mniejszość na Ukrainie, pamiętajmy, że żywią się oni nienawiścią do nas niczym nie różniącą się od nienawiści do Rosjan. Po prostu – teraz pomagamy im przeciw Rosjanom. Dlatego nas tolerują.
Są informacje, które potwierdzają udział nacjonalistów w Majdanie, pisze o tym prawy.pl: Ukraińscy nacjonaliści nawoływali do zbrodni – oto ukrywana prawda Majdanu! [WIDEO]

Jak było na Majdanie?
Tymczasem działania dążące do wspomagania Ukrainy przeciw separatystom, które chcą podjąć Polacy – osłabiają …Polskę: Zapowiedziane wysłanie misji szkoleniowej na Ukrainę obniży nasze zdolności obronne
Co na to strategowie polskiej armii?


Polecane:
Warto posłuchać tej relacji: Ryczek o wojnie w Donbasie.

Pisałem o tym na długo przed informacją, która w polskich mediach potwierdziła, że tam trwa wojna: Mailowe doniesienia od osób, które mają rodziny na Ukrainie.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.