Zenon Torz wspiera Kresowian, Teatr Nie Teraz w Poznaniu…

Realna stała się szansa na przyjazd i przedstawienie Teatru Nie Teraz pt. „Ballada o Wołyniu” w Poznaniu. Tą informacją mogę się z Wami podzielić dzięki Panu Torzowi.

W dniu wczorajszym spotkało mnie jedno, ale jakże ważne, miłe przeżycie. Szukając źródła finansowania przedstawienia Teatru Nie Teraz pukałem do różnych drzwi. Odmawiano mi z wielu przyczyn. Uważam, że większość z nich była tak zwanymi „przyczynami zastępczymi”. Zdesperowany oparłem się na kandydatach, którzy zadeklarowali walkę o sprawy kresowe. Nie odmówił Pan Zenon Torz.

Jego wypowiedź umieszczona na stronie: Odpowiedź na Pytania Kresowian

Po mailu skierowanym do Zenona Torza, otrzymałem telefon…, w ciągu niecałych 20 minut potwierdzający jego gotowość do pomocy!
Jest to przejaw niezwykłego zaangażowania tego człowieka w sprawy patriotyczne i ważne dla nas jako obywateli, mówiącego otwarcie jako prezesa Klubu Gazety Polskiej, o tym co dzieje się złego w naszym kraju od lat, między innymi poprzez organizację spotkań Klubu na ulicy Łąkowej.
Postawa godna naśladowania.

Jako członek zarządu PTMKiZK, a także członek TMLiKPW, a także wspomagający i koordynujący działania różnych sił i organizacji z terenów północno-zachodniej Polski w walce o Prawdę o Ludobójstwie OUN-UPA na wielu narodach podczas ostatniej wojny, chciałbym mu wyrazić podziękowanie za gotowość pomocy w finansowaniu przyjazdu Teatru Nie Teraz i zorganizowaniu sali. Namawiam tym samym wszystkich poznańskich kresowian do wsparcia jego kandydatury. To jest po prostu nasz człowiek, bez względu na to z jakiej linii partyjnej startuje.
Potwierdzam, że oddam na niego swój głos.

Piotr Szelągowski


Zdjęcia bombek na choinkę z firmy Chemix Pana Zenona Torza nadesłał: Szymon Groński.

Ps
Niestety po wyborach, do tej pory (19 grudnia 2012)- Pan Torz nie zrealizował swojego zobowiązania ogłoszonego przed całym Zarządem TMLiKPW. Wycofał się z finansowania przyjazdu teatru.
Przykre.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Zenon Torz wspiera Kresowian, Teatr Nie Teraz w Poznaniu…”

Możliwość komentowania jest wyłączona.