Kancelaria Prezydenta milczy w sprawie protestu wyborczego.

Z maila na FB:

Jak to było do przewidzenia – wobec asekuranckiej i tchórzliwej postawy pracowników Kancelarii Prezydenta, którzy nie potrafią do dziś pozytywnie załatwić procedury ułaskawienia uczestników protestu wobec fałszowania wyborów w 2014 roku – ruszają do kontrataku prokuratura i sądy w sprawie „zajęcia” siedziby PKW.

Murzyn zrobił swoje, murzyn morze odejść…?

Całość na: Kancelaria Prezydenta milczy a Prokuratura i Sąd rusza do kontrataku!

„Dobra zmiana” w Radiu Merkury?

W dniu 11 marca Minister Skarbu Państwa powołał na stanowisko Prezesa Radia Merkury Filipa Rdesińskiego. Jego zastępcą został Arkadiusz Kozłowski.

Radio Merkury

Jedna z gazet rozpoczęła nagonkę na Rdesińskiego, jeszcze zanim ten dostał oficjalnie nominację. Obecne działania Zarządu radia są praktycznie stale i bezpodstawnie krytykowane. Zarzuca się np., że radio będzie upolitycznione prawicowo i zbyt katolickie, jednak Ci sami dziennikarze nie widzieli, że za poprzedniego zarządu radio było także upolitycznione – tyle, że w lewą stronę. A jak będzie naprawdę pod rządami Rdesińskiego… czas pokaże. Czytaj dalej „Dobra zmiana” w Radiu Merkury?

Projekt ustawy 11 lipca Dzień Ludobójstwa dokonanego przez OUN-UPA…: Kukiz15.

Gotowy i zgłoszony projekt ustawy: 11 lipca Dnia Ludobójstwa dokonanego przez OUN-UPA.
Pierwowzór projektu pisany był przeze mnie dla klubu Kukiz15 na prośbę i we współpracy z posłem Wojtkiem Bakunem.

Projekt ustawy upamiętniający Ludobójstwo, poprzez konkretną zbrodnię dokonaną przez OUN-UPA tego dnia(11 lipca), a nie jakąś bliżej nieokreśloną kategorię ogólną „dnia męczeństwa”.
Ustawa 11 lipca

Tablica w Łężycy poświęcona Dzieciom Kresów ofiarom polsko-ukraińskim zbrodni dokonanych przez OUN-UPA

(Dwie fotografie: Pamięć o Zbrodni Ludobójstwa: Łężyca Zielona Góra, pod tablicą upamiętniającą Dzieci Kresów)

Zdania na temat proponowanego projektu ustawy PIS; Andrzej Zapałowski: Czytaj dalej Projekt ustawy 11 lipca Dzień Ludobójstwa dokonanego przez OUN-UPA…: Kukiz15.

Zaproszenie PCh – Michalkiewicz.

Szanowni Państwo,
Pragnę serdecznie zaprosić Państwa na wykład Stanisława Michalkiewicza pt.:

„PRZYCZYNY I NASTĘPSTWA DRUGIEJ WOJNY O INWESTYTURĘ”.

plakat

Wykład organizowany jest w ramach spotkań Klubu Polonia Christiana i odbędzie się w FSNT NOT przy ul. Wieniawskiego 5/9, w dniu 3 kwietnia 2016 roku (niedziela) o godzinie 16:00.

Zakres merytoryczny wykładu obejmuje analizę aktualnej sytuacji politycznej Polski w rozumieniu wewnętrznym i zewnętrznym – geopolitycznym. Współorganizatorem spotkania jest KoLiber, oddział Poznań. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal PCh24.pl.

Zdrada w Monachium.

Z maila od dr Zapałowskiego:
Zapałowski

„…Nie podpisuję się pod wszystkimi tezami autora, ale z wieloma się zgadzam. Ten tekst należy przeczytać aby spojrzeć na obecny układ międzynarodowy innymi oczyma: Czytaj dalej Zdrada w Monachium.

„Rota” nadal budzi kontrowersje

?Rota? powstała ponad 100 lat temu w okresie zaborów. Wiek później, w wolnej Polsce, utwór ten nadal przeszkadza pewnym środowiskom.

Rota

?Rotę? napisała w 1908 roku Maria Konopnicka. Była to odpowiedź na prześladowania polskości w zaborze pruskim, czyli germanizację.

Wiersz składa się z czterech zwrotek, trzy z nich są tekstem jednej z polskich pieśni patriotycznych, do której muzykę napisał Feliks Nowowiejski. Pieśń po raz pierwszy zaprezentowano publicznie 15 lipca 1910 w czasie uroczystości odsłonięcia pomnika Grunwaldzkiego w Krakowie, podczas obchodów rocznicy 500-lecia zwycięstwa Polski w bitwie pod Grunwaldem. Połączonymi chórami z całej Polski dyrygował kompozytor. Czytaj dalej „Rota” nadal budzi kontrowersje

Nagroda Kisiela – Max Kolonko.


Cóż tu komentować… :-) Tak jest…:-)

Mikrochipy jako: …sposób śledzenia personelu…

Z maila:
microchipy

?Przy pomocy systemu RFID menedżerowie mogą zorientować się, w czasie rzeczywistym, gdzie znajdują się ich pracownicy. Wprowadzenie systemu RFID na poziomie pracowniczym, pozwala uzyskiwać wiarygodne i zautomatyzowane raporty na temat personelu, racjonalniej reglamentować zasoby ludzkie i zapewniać wyższy stopień bezpieczeństwa? ? informuje się w tej firmie.

System RFID. Tak to się nazywa. Orwell niepotrzebny?

A więc staje się: damy się sami dobrowolnie zaczipować.
Kto się śmiał s SF?

Grecja ? Prawosławni wierni zatrwożeni legalizacją mikrochipów RFID Przyklejony

Na przykładzie medycyny…

DO poczytania inny punkt widzenia na sprawy medyczne w naszym kraju (czytasz na własną odpowiedzialność!), cytat a pod nim link do całości:

…Obecnie sprawa jest prosta. Rusza produkcja leku A. Następnie Wielka Farmacja tworzy stowarzyszenie naukowe, albo finansuje już istniejące, które powołuje Komitet doradczy. Komitet doradczy wypuszcza przygotowane przez ?duchy? zasady postępowania w danej jednostce chorobowej, lub inaczej pisze procedury. I urzędnicy w oparciu o Czytaj dalej Na przykładzie medycyny…

Tramp o Europie (polskie napisy).

Metaforycznie…:
https://youtu.be/DocCk-W6fxM
Trudno się nie zgodzić…