Bieda zabija w Polsce

Skrajna nędza grozi coraz większej ilości Polaków? Dokąd zmierza ten tramwaj? Gdzie zielona wyspa? Ludzie popełniają samobójstwa, rodzinnie…

„…Idąc  ze stołkami i sznurem pod kościół, musiały wyglądać jak zjawy. Na miejscu się nie zawahały. Przywiązały sznur do kraty, założyły sobie pętle na szyje i weszły na taborety. Potem odkopnęły stołki….”

Całość na stronie: OLEŚNICA: Samobójstwo w KOŚCIELE. Matka i córka POWIESIŁY się z BIEDY

bez komentarza…

Ile zarabiamy i dlaczego tak mało?:
Materiały, które niepokoją społeczeństwo?

Kryzys…
Kryzys

DO czego to wszystko zmierza?
Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 komentarze do “Bieda zabija w Polsce”

  1. bieda to tylko skutek, prawdziwą przyczyną są rządy „solidarności”, które doprowadziły do tragicznej sytuacji gospodarczej państwa, a winnych znamy wszyscy, to towarzysze z opłacanego przez SB związku zawodowego zniszczyli ten kraj w stopniu znacznie większym niż komuniści, to oni doprowadzili miliony naszych rodaków do skrajnej nędzy, pozbawili nas nawet nadziei na poprawę sytuacji, a teraz walczą o to, aby pozbawić Polskę nawet ostatnich pozorów niepodległości, rację mieli starzy żołnierze niepodległościowego podziemia twierdząc, że „solidarność” to zaraza gorsza od komunizmu

  2. Prawicowe elity zostały wygubione.Mordowane, zmuszane do emigracji do lat 80-tych.Na wszelkie oczywiste godzenie w interesy Polaków nikt zdecydowanie nie reaguje.Po ulicach chodzą mordercy, stalinowscy kaci sowicie opłacani resortowymi emeryturami.Społeczeństwo okładane jest lichwiarskimi stawkami opłat za media, rosną ceny podstawowych dóbr.Wszystko w kraju sowicie obdarzonym przez naturę w surowce naturalne-gaz, węgiel, miedz złoto .Polacy płacą wysokie daniny , nikt się nie zająknie.Nie ma elit , organizacji, woli zmiany i powrotu do normalności w tym normalnych zasad.Może nie mamy szans wobec międzynarodowego dyktatu finansiery i pozostaje nam być takimi parobkami , tanią siłą roboczą w zamian za michę?

Możliwość komentowania została wyłączona.