Kaczyński konta Tusk jeden i drugi nie kochany…

Premier Tusk zaliczył wpadek podczas 100 dni dosyć przedłużenie wieku emerytalnego, sprawa leków i oczywiście ACTA – gdzie pokazał swoje prawdziwe oblicze, chęć zamknięcia ust wszystkim którzy nie mówią jego głosem…, bo przecież art 12. pkt 2 to nic innego jak zezwolenie na więzienie bez dowodów czegokolwiek, przestępstwa, winy, nawet poszlak…

Prezes Kaczyński z kolei zakotwiczył przy Smoleńsku, miejscu śmierci brata, i obawiam się, że tak już mu zostanie. Rozumiem, niemniej ja żyję i trochę milionów Polaków też. I mamy inne problemy. Matactw z e Smoleńskiem nie dowiemy się za prędko o ile w ogóle. Może warto coś zrobić dla żyjących obywateli? Dla głodujących rodzin, dzieci bez obiadów w szkole. Dla emerytów i rencistów.
I oczywiście sposób wysławiania się, logiczny, metodyczny i całkowicie bezbarwny. To nie metoda, aby osiągnąć cokolwiek w polityce nawet jeżeli czasami się ma rację.
Przypominam też o braku racji brata Pana Prezesa w wielu kwestiach: Winnicki o Kaczyńskim ? sama prawda

Sprawa (pomijanie, przemilczanie tematu przez śp. Prezydenta?) nie zauważania Ludobójstwa (Genocide; ang.) na Wołyniu jest szczególnie bulwersująca w kontekście zasług upamiętniania Katynia czy też Powstania Warszawskiego.
Dlatego też podczas demonstracji w sprawie ACTA wprost stwierdziłem że tą „amnezją”, działaniami pozwalającymi na stosowanie cenzury w tej kwestii, niejako stosowaniu praw ACTA – Kresowianie i wszyscy Polacy identyfikujący się z Ojczyzną są objęci od dawna.
Wręcz odwrotnie. Próbuje się zakryć prawdę. Czym? Imprezami kulturalnymi o Ukrainie.
Przykładem jest impreza do tej pory odbywająca się w Sopocie: Inicjatywa Stowarzyszenia Kresowian w Dzierżoniowie
Nie mam nic przeciw takim imprezom, niemniej uważam za głęboko nieetyczne przeprowadzanie ich w tym samym terminie kiedy to pozostali przy życiu Kresowianie spotykają się pod pomnikiem dla upamiętnienia 200 tysięcy pomordowanych Polaków i Ukraińców przede wszystkim i wielu tysięcy ofiar innych narodowości w holokauście dokonanym przez UPA.

Dlatego też nie stoję po stronie ani jednej wielkiej postaci politycznej w naszym kraju.
Stoję po stronie Prawdy i nadziei na lepsze życie dla naszych obywateli, dla naszych dzieci. Czekam na polityków którzy, zadbają w końcu o ludzi żyjących w tym kraju, popularnie zwanych NARODEM.
Nie ufam i nie wierzę w żadne „mydlenia oczu”.
Po prostu czekam mówiąc o tym innym…

O „rozdrożu” Tuska z materiału na wp.pl który polecam, szczególnie aby zrozumieć co tak naprawdę jest ważne…
„Sto dni po zaprzysiężeniu rząd znalazł się na rozdrożu największym od 2007 r. Liczne wpadki ministrów zaczęły odbijać się na notowaniach niewzruszonego, „teflonowego” dotąd premiera. – Słabnący Tusk, skompromitowany Muchą, ACTA i Arłukowiczem aż się prosił, by w niego uderzyć …”
Źródło cytatu:
Totalna kompromitacja premiera. Tusk aż się o to prosił!

Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Kaczyński konta Tusk jeden i drugi nie kochany…”

Możliwość komentowania jest wyłączona.