Kto mówi o Kresach? I dlaczego inni nie mówią?

List z maila mówiący o zaangażowaniu w sprawy kresowe w zasadzie tylko jednego medium, może jest to też i składowa ostracyzmu jakim zostaje to medium objęte. Prawda jest wykorzeniana ponieważ jest niewygodna.

„Telewizja Trwam i Radio Maryja dołączyło do grona orędowników Kresów już jakiś czas temu (Nasz Dziennik również). Dzięki nim pozyskaliśmy większą grupę odbiorców spektaklu „Ballada o Wołyniu” (Teatr Nie Teraz z Tarnowa), chyba 3 tygodnie temu Telewizja Trwam pokazała ten spektakl w niedzielę o 14.00!!

W Telewizji Trwam w serii „Rozmowy Niedokończone” odbyła się wspaniała rozmowa „Powrót na Kresy” , część I, oczywiście jest zapowiedź kontynuacji, bo jak powiedział prowadzący rozmowę, poruszane tematy wymagają osobnego omówienia.
Programy archiwalne „Trwam” na ogół można obejrzeć w Internecie (i oczywiście on line), można też wysłuchać ich w Radio Maryja gdzie są powtarzane.
Podaję Państwu linki do stron:
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=30747
http://www.radiomaryja.pl/query.php?__a=1&__r=R
http://www.tv-trwam.pl/

Programy „Rozmowy Niedokończone” i „Polski Punkt Widzenia”, są według mnie rzeczowymi, merytorycznymi dyskusjami na ważne tematy. Propagujmy wśród wierzących i niewierzących, właśnie te programy Telewizji Trwam i Radia Maryja, to inny punkt widzenia, który pozwala na lepszą ocenę bieżącej sytuacji.”

Pamiętajmy, że historia ta dotyczy sporej rzeszy Polaków:

Kto jest pochodzenia kresowego

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Kto mówi o Kresach? I dlaczego inni nie mówią?”

Możliwość komentowania jest wyłączona.