Pedofilia uznana za orientację seksualną?

Nie wydaje się aby sprawy zmierzały w dobrym kierunku. Jeżeli gwałty na dzieciach – lub jak wolą (hmm…właśnie, kto tak woli?) inni – akty seksualne z dziećmi uzna się za orientację seksualną – co jakby tłumaczy te (moim zdaniem) chore zachowania nie cofniemy się co najmniej do starożytności – lub…- do islamu (gdzie w niektórych kulturach arabskich seks z młodymi chłopcami jest np. normą)? Czym to grozi?
Na pewno totalną rozwiązłością – ale przede wszystkim krzywdą psychiczną (nie mówiąc już o fizycznej) dla niepełnoletnich.
Paranoja?
Bez Przesady?
Nie, to się dzieje… American Psychiatric Association (APA) – ogłasza, że pedofilia jest orientacją seksualną:
APA – pedofilia officially classified as sexual orientation
Szaleństwo?
Sądzę że tak i podzielam zdanie z materiału, że jest to efekt ulegania presji pewnej anormalnej grupy społecznej, jednakże wystarczająco wpływowej aby tak mogło się stać.
Jak wiadomo w naszym kraju pewien bardzo znany terapeuta okazał się dewiantem o tej przypadłości – można stąd wyciągać być może daleko idący, ale niekoniecznie alogiczny wniosek, że w innych krajach też może być całkiem sporo takich przypadków śród osób które teoretycznie powinny walczyć z tą dewiacją.
Czy i w samej APA ma to miejsce? Kto wie…

Jedno jest pewne – następuje na naszych oczach pewien zwrot – i wysoce wątpię aby posiadał on jakiekolwiek pozytywne cechy czy aspekty…

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.