Tomasz Wybranowski w Poznaniu.

Dziś odbyło się spotkanie z Tomkiem Wybranowskim.
Niestety, stało się tak, ze mogłem być tylko na jego fragmencie. Jednak w dużej mierze się nie zawiodłem.
Celne spostrzeżenia i uwagi Gościa, dawały do myślenia zebranym osobom.
Kilka z nich zamieszczam poniżej.
Tomasz Walenty Wybranowski


Wybranowski spotkanie - zasłuchani

koszulka Kukiz JOW

Magda słucha Tomka

spotkanie z Tomkiem Wybranowskim


JOW -  ZA

Tomasz Wybranowski


Wywiad  z Tomaszem Wybranowskim (autoryzowany) dla Portalu Pressmania.pl, na którym również publikuję, szczególnie teksty poświęcone Ludobójstwu na Kresach.

Fragment:
…Słowa Gwiazdy jak: Rodzina, Duch, Odwaga, Honor, Polska ? wreszcie znowu mają głębszy sens. Paweł Kukiz ? dla Nas znakiem, Iskrą losu, palcem Bożym, Do zwycięstwa poprowadzi Nas Małgorzacie Kupiszewskiej cytuje Tomasz Walenty Wybranowski słowa piosenki napisanej specjalnie dla WoJOWnika Pawła Kukiza. ? Ludzie Kukiza nie chcą, aby wizerunek, tak Pawła jak i całego Ruchu, ucierpiał z powodu przypadkowych i dziwnych person na przyszłych listach. Paweł Kukiz, nie tak jak liderzy największych ugrupowań, słucha Ludzi i liczy się z ich opiniami….
?Internet pamięta?- wywiad z WoJOWnikiem Pawła Kukiza

ps – jakoś tak w mojej intuicji, kiedy czytałem ten wywiad dokładnie to samo zdanie pojawiało się w moim umyśle na temat Pawła chociaż znam go o wiele krócej w sensie kontaktu, jednak od lat 80-tych jego muzyka – szczególnie Aya RL, takie utwory, jak: Skóra, czy Ulica miasta, Księżycowy Krok, Nasza ściana –
to właśnie one budowały postawę buntu przeciw ustrojowi, przeciw niesprawiedliwości, szykowały do walki.
O Polskę.
Przeciw obrzydliwym komunistycznym pachołkom ZSRR.
Tak więc mogę powiedzieć że wszystko to, co kiedyś mną kierowało gdzieś znajduje potwierdzenie w tym, co mówi Tomasz Wybranowski o Pawle.
W ten sam sposób podchodzę do spraw związanych z Ludobójstwem na Kresach. Jestem nieugięty, uparty, uporczywy w działaniach i realizuję swoją misję jak czołg. Nie zejdę z drogi.
To cecha wspólna.
Dlatego też łatwo podjąłem się zadania pomocy w działaniach Pawła. Czuję, wiem że to, co on robi, to walka o dobro kraju.
I nie ustąpi.
A ja wraz z nim.

Piotr Szelągowski


Jak to jest z JOW-ami?


Na Pressmani: Tomasz Wybranowski w Poznaniu

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.