Budujemy sprawność strzelecką.


Idzie nowe?
W każdym razie nikomu nie zaszkodziłoby, gdyby mógł sobie darmowo postrzelać przynajmniej 4 razy w roku na strzelnicy (np.: 4×100 strzałów, z kalibru 0,22 – sportowego i 10 strzałów (dla porównania) 9mm).
Tego typu zajęcia dają nie tylko obycie z bronią, ale też wbrew pozorom wyciszają i uczą odpowiedzialności – ponieważ obchodzenie się z bronią palną, to poważna sprawa.
Ponadto (oby nigdy nie miało to miejsc au nas) prawda na temat posiadania broni jest prosta: ten kto ją ma może się bronić…: Jak przeżyć w oblężonym mieście? OT. Survival.
Lub tego typu sytuacja: Znalezione, wystarczyło położyć dłoń na broni, pokazać że się ją ma…

Oczywiście strzelectwo sportowe to współzawodnictwo, to chęć zwycięstwa w zawodach i stałe podnoszenie swoich umiejętności strzeleckich…
To uspokojenie się, opanowanie i precyzja oddania strzału.
Można szkolić się używając broni pneumatycznej, aby potem bardziej efektywnie strzelać z broni sportowej…: Wiatrówka ? CP1 (Walther) Kandar.

Broń sportowa; Margolin:

Tym samym można dbać o ducha sportowego i podnosić sprawność strzelecką w społeczeństwie.
Sport sam w sobie daje pożądane efekty wśród młodych ludzi i nie tylko: uczy regularności działań, obowiązkowości, odpowiedzialności, opanowania, spokoju.
To ważne zachowania, które na pewno przydadzą się każdemu.

…akcja Stowarzyszenia Obrona Narodowa.pl, która ma wyciągnąć Polaków na strzelnicę i zachęcić do posiadania broni. Jej uczestnicy idą na strzelnicę, kręcą filmik ze swego strzelania i publikują na Facebooku. Jak przystało na akcję typu ?challenge?, każdy po wykonaniu zadania nominuje swoich znajomych do udziału w zabawie.

11 grudnia w samo południe w sieci pojawiły się trzy pierwsze filmy z udziałem liderów Stowarzyszenia Obrona Narodowa.pl: posłanki Anny Marii Siarkowskiej, Marka Mroszczyka i Beaty Noskowicz. Wśród nominowanych znaleźli się poseł Paweł Kukiz, Przemysław Wipler (partia KORWiN), poseł Piotr Liroy-Marzec, Marcin Chludziński (Fundacja Republikańska), posłanka Magdalena Błeńska i wiceminister Tomasz Szatkowski….

Cytat pochodzi z materiału: Posłanka Kukiz15 z bronią w ręku! Ruszył Wystrzałowy Challenge 
Autor: Łukasz Pasim (Administracja wMeritum.pl, dział Patronat medialny, okazjonalnie autor artykułów i newsów).

Trening strzelecki:
https://youtu.be/pnJUNrpclL4


Polecane w temacie:

Dostęp do Broni. Pytania i odpowiedzi.

Szkolenie strzeleckie ? dobrą rozrywką i zabawą.

ASG? ASG?- AIR SOFT GAME ? przygotowanie do realu?

Strzelnica na terenie kościoła?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 komentarze do “Budujemy sprawność strzelecką.”

  1. polecam dokształcić się jeszcze w niszczeniu rosyjskich lub niemieckich czołgów, w zależności kto nas będzie „wyzwalał”, chyba bardziej prawdopodobne jest zastosowanie ustawy 1066 o „bratniej pomocy”
    PiS już żądał obecności wojsk NATO w Polsce, domyślnie wojsk niemieckich, domyślnie na Pomorzu i na Śląsku

    1. to też da się zrobić – jak zostaną uruchomione odpowiednie szkolenia OT w obsłudze środków przeciwpancernych…

Możliwość komentowania została wyłączona.