Strona pomocy dla osieroconych rodziców…

Osieroceni rodzice próbują poradzić sobie z samotnością, rozpaczą i bólem. Jakże to dziwne jedni pragną dziecka i je tracą a inni pragną je zamordować próbując oczyścić sobie sumienie mówiąc, że to nie człowiek…
dlaczego

Dzień 15 października jest dniem dziecka utraconego. Wtedy to myśli wielu osób na świecie kierują się ku swoim odeszłym małym skarbom.

Na wyżej podanej stronie znajdziecie też fragment wywiadu z Eleni.
Na podstronach sporo pisałem o życiu nienarodzonym, a także o osobach niepełnosprawnych intelektualnie. W kontekście fundacji Brata Alberta. I Pani Eleni ma udział w pracach dla fundacji.
Z kolei dla mnie ważnym jest pamięć o pomordowanych na kresach – szczególnie dzieciach – niewinnych istotach, które padły ofiarą straszliwego okrucieństwa zwyrodnialców banderowskich….
W tym kontekście należy rozważyć słowa nacjonalistów za wschodnią granicą:
„…Bandera zalecał stosowanie radykalnych metod, ale przecież z okupantem należy walczyć wszystkimi metodami…” – to jest wyjaśnienie i usprawiedliwienie mordów dokonanych na dzieciach przez zbrodniarzy z UPA.
Lider banderowców: ludobójstwo na Wołyniu to brednia
Inny cytat:
„Aż strach pomyśleć, jakie państwo możemy mieć wkrótce za sąsiada. Z punktu widzenia polskiego interesu narodowego warto by było przemyśleć, kogo popieramy w rewolucji ukraińskiej, bo nowe twory polityczne, które mogą powstać, gdy konflikt ten się zakończy wyglądają niepokojąco. Zachodnia Ukraina z Banderowcami u władzy i bronią jądrową na wyposażeniu może być poważnym zagrożeniem dla Polski. Nie zapominajmy, że jedno z haseł ukraińskich nacjonalistów brzmi – „Pamiętaj Lasze, że do Wisły to nasze”…”
(źródło: Nacjonaliści ukraińscy planują pozyskanie broni jądrowej i chcą rewizji granic z Polską )

Oby nasze żyjące dzieci nie były już wkrótce zagrożone przez bezwzględnych potomków zbrodniarzy. Europa zdaje się zupełnie nie zauważać zagrożenia. Przy nacjonalistach ukraińskich Breivik to dziecko w przedszkolu bawiące się zabawkami…

Inne informacje z Ukrainy o nacjonalistach i wydarzeniach które mogą nas niepokoić. Objawia się prawdziwa natura banderowców na Ukrainie? Zaczyna się ??

Wybuch 500 ton trotylu – eksperyment o nazwie: „Operation Sailor”.

Wybuch jest efektowny, licznie rozmieszczone kamery; w powietrzu, w pomieszczeniach okrętowych, na pokładach pokazują destrukcyjny wpływ eksplozji. Widoczna jest też doskonale fala uderzeniowa. Film znaleziony na YT….:
Czytaj dalej Wybuch 500 ton trotylu – eksperyment o nazwie: „Operation Sailor”.

Jak zutylizować drukarkę fiskalną? I ile to kosztuje…

Wczoraj odwiedziłem kolegę, który sprzedaje w swoim sklepie jedzonko dla naszych milusińskich, kotków, psów głównie. Wiedzie mu się średnio jak zresztą 80% obywateli w tym dziwnym kraju. Czy powodem jest między innymi – głupota przepisów z którymi spotykamy się na co-dzień? W dużej mierze tak.
Opowiedział mi o swojej kasie fiskalnej…(drukarce paragonów). Która się mu zepsuła po 6 latach używania… Czytaj dalej Jak zutylizować drukarkę fiskalną? I ile to kosztuje…

Objawia się prawdziwa natura banderowców na Ukrainie? Zaczyna się …?

A więc zaczyna się? Prawdziwa groźba czai się w tych, którzy zwą się nacjonalistami ukraińskimi. Nienawiść do Polski odradza się na skrzydłach dążenia do UE?
Polscy politycy w tym pomagają? Kuriozum…
flaga-UPA
Czy poznajecie tą flagę? Na Euro-majdanie w Kijowie często występowała…To flaga UPA…
Czytaj dalej Objawia się prawdziwa natura banderowców na Ukrainie? Zaczyna się …?

Światowy dzień Holokaustu – Shoah (zagłada) – Ludobójstwo (genocide).

Dziś to myślami cały świat cofa się do lat wojny i zagłady Żydów, na terenie Europy – w tym w dużej mierze mordowano ich według planu nazistów na terenach byłej II RP – z uwagi i na linie komunikacyjne i na fakt że właśnie w II RP ogromna rzesza osób tej narodowości mogła przebywać nie będąc prześladowana…

Czytaj dalej Światowy dzień Holokaustu – Shoah (zagłada) – Ludobójstwo (genocide).

Poznański protest przeciw dzisiejszemu posiedzeniu Knesetu w Polsce.

Z maila (sobota)
„W dniu dzisiejszym w sobotę Poznański Związek Patriotyczny – Wierni Polsce zorganizował protest przeciwko ingerencji Izraela w suwerenność Polski w związku z mającym się odbyć posiedzeniem żydowskiego Knesetu w Krakowie w poniedziałek 27-go stycznia br.
Protest odbył się przed siedzibą Gminy Żydowskiej w Poznaniu.
Zostało odczytane oświadczenie przeciw bezczynności polskich władz […]

Było trochę dziennikarzy, no i policja, która nas obstawiała. Na szczęście nikt z przeciwników politycznych się nie zjawił i odbyło się wszystko w przyjemnej atmosferze, ale za to zmarzliśmy. Już pod wieczór miejscowa kablówka podała, że grupa nacjonalistów zorganizowała manifestację…”

Szanowni Czytelnicy oceńcie sami czy to byli „nacjonaliści”….

http://youtu.be/az8w2-fECbM

Każdy w tym kraju ma prawo do kulturalnie wypowiadanej opinii na określony temat. Jednakże nazywanie tej grupy starszych osób „nacjonalistami” jest chyba lekką przesadą…

CO do treści oświadczenia: zostawiam Wam drodzy Czytelnicy decyzję co do jego interpretacji.

Relacja: Województwo Wołyńskie powiat Kostopol. Ludobójstwo dokonane przez OUN-UPA.

Relację tą opowiedziano mi w tym roku: 16 stycznia 2014 roku: Szczególnie żona opowiadającego, też kresowianka z obecnych terenów Białorusi (Baranowicze), nalegała, żeby nie ujawniać nazwiska. Widać było strach w jej oczach. Ciągle po tylu latach. A przecież ona zna tą relację tylko z opowieści męża…

Wieś Chojanka gmina Ludwipol powiat Kostopol (od 1stycznia 1925r) – Województwo Wołyńskie
Fragment: Czytaj dalej Relacja: Województwo Wołyńskie powiat Kostopol. Ludobójstwo dokonane przez OUN-UPA.

Grzegorz Braun – wywiad i link do strony. Także: dlaczego nie mamy wiedzieć nic o zbrodni na Polakach?

Z maila (fragmenty):
„Z reżyserem Grzegorzem Braunem rozmawia Rafał Pazio.

Powstaje trzecia część pańskiego filmu o transformacji ustrojowej. Zaprezentowany temat podobno sam się wziął za Pana. O czym będzie trzecia część?


Nawet jeśli ktoś mówi, że się nie interesuje polityką i historią, może być pewny, że polityka i historia interesują się nim. Zajmuję się dziejami tzw. ?transformacji ustrojowej?, by lepiej zrozumieć, kto i jak właściwie urządził mi życie. Dwie pierwsze części filmu
Czytaj dalej Grzegorz Braun – wywiad i link do strony. Także: dlaczego nie mamy wiedzieć nic o zbrodni na Polakach?

Promocja „Personalnika Subiektywnego” ks Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego w Krakowie.

Dwa materiały opisujące promocję krakowska „Personalnika Subiektywnego” autorstwa ks Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego.
Kiedy w Poznaniu?

Czytaj dalej Promocja „Personalnika Subiektywnego” ks Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego w Krakowie.

Z Ukrainy, walka o Prawdę, Swoboda, Janukowycz, Berkut, neofaszyści…

Jak niektórzy Czytelnicy wiedzą, od kilku lat mam ścisłe związki z wieloma osobami na Ukrainie. Także od wielu lat koresponduję z Ukraińcami i Polakami tam żyjącymi. Kilkakrotnie odwiedzałem ten kraj, również i na zaproszenie parlamentarzystów ukraińskich. Publikowałem opinie i oceny osób, które żyjąc tam pisały co sądzą na ten temat. W tym tygodniu byłem na spotkaniu z osobą, której wydawało się że wie, co się tam dzieje okazało się, że to były zaledwie echa dawnych lat – bardzo odległych w czasie, które tam ta osoba spędziła – o tym spotkaniu napiszę osobno, co do zaś kwestii takich spotkań dezinformujących, dlaczego mają miejsce, uważam że są to działania mające na celu wprowadzenie w błąd polskich obywateli. Cel jaki jest? To bardzo skomplikowana analiza. Powodów jest wiele a jednym z nich na pewno jest prowadzenie polityki ZA WSZELKĄ CENĘ – prounijnej. Mającej na celu doprowadzenie do zdobycia Ukrainy przez korporacje unijne. I ten cel podejmują wszystkie ugrupowania polskie co widać po ich działaniach.

[Oby Ukrainą nie zaczęli rządzić ci z pod znaku czarno-czerwonej flagi]
Otrzymałem list od Polki mieszkającej na Ukrainie i pracującej w mediach. Poniżej publikuję go w całości, bez żadnych ingerencji z mojej strony:
Czytaj dalej Z Ukrainy, walka o Prawdę, Swoboda, Janukowycz, Berkut, neofaszyści…