Paweł Kukiz i Piersi w Lubinie

Chociaż  Lubin położony jest 160 kilometrów od Poznania, w województwie Dolnośląskim, warto wspomnieć koncert na którym w minioną sobotę bawiło się wielu Wielkopolan, uczestników kongresu referendalnego dotyczącego wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych.

SAM_1567

Zapewne wiele osób spodziewało się wiecu politycznego ze sceny. Ci widzowie byli zawiedzeni. Poza wykonaniem dwóch utworów podsumowujących sytuację w kraju (?Dnia czwartego czerwca? oraz ?Lolo Brukselka?), pojawiła się ironiczna piosenka autokrytyczna ? ?Samokrytyka (dla Michnika)?.

Później polityka poszła ?w kąt? i uczestnicy koncertu usłyszeli nową piosenkę wakacyjną Pawła Kukiza ?Wakacyjna miłość?, poświęconą letniej przygodzie pomiędzy dwoma panami. Jak w przypadku wcześniejszych piosenek Kukiza i Piersi, tekst jest humorystyczny i ironiczny. Jednak tej piosenki stacje radiowe nie grają, gdyż jest ?niepoprawna politycznie?. Ot, takie mamy wolne media. Za to u nas można jej posłuchać.

Czytaj dalej na „Kulturalniku Poznańskim”

Bunt w USA przeciw legalizacji małżeństw homoseksualnych.

To rozpad cywilizacji. Początek rozpadu. Zniszczenie tradycji i wiary katolickiej pozwoli Państwu Islamskiemu na szerokie działania w przejęciu „rządu dusz”, lub też wymordowaniu tych co nie będą chcieli przejść na islam.
Działania typu legalizacja małżeństw homoseksualnych wspomagają rozpad moralny.

Po  ostatniej decyzji Sądu Najwyższego USA, zgodnie z którą ?małżeństwa? gejowskie mają być legalne we wszystkich stanach, ? w kraju niemal natychmiast pojawiły się głosy sprzeciwu. ? A także konkretne kroki w celu zablokowania wspomnianej decyzji.
USA: bunt przeciw decyzji Sądu Najwyższego w/s legalizacji ?małżeństw? gejowskich

Jedną z najpoważniej rozważanych opcji jest odebranie uprawnień do wystawiania aktów małżeństwa urzędnikom administracji stanowej ? i przekazanie ich liderom wspólnot religijnych.

http://www.americasfreedomfighters.com
http://www.newsweek.com

JOW bez tajemnic. Chcemy wiedzieć więcej…? Przyjdźmy.

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Białek w piątek. Godzina 17.30 3 lipca.
„JOW bez tajemnic”.
JOW

Agnieszka  jest specjalistą tematyki JOW wydelegowaną w Polskę do objaśniania zagadnienia osobom, które chciałyby dowiedzieć się więcej na ten temat – na fali zainteresowania społecznego jakie pojawiło się po udanej kampanii informacyjnej Pawła Kukiza.


Zapraszamy!

Z Agnieszką w Lubinie


Polecane: To czas próby charakterów

Lubin 27 czerwca 2015. WoJOWnicy Kukiza. JOW.

Zebraliśmy się w Lubinie. Wiemy co robić. Wiemy po co idziemy. Referendum musi być ważne.
Wielka mobilizacja całego kraju. Wszystkich: od lewa do prawa.
Budujemy komitety. Musimy wygrać referendum. Jego wygrana to wygrana budzącej się Polski.
TO szansa na normalność.

Paweł Kukiz

Poniżej  fragmenty Konferencji prasowej po spotkaniu z WoJOWnikami w Lubinie.
Czytaj dalej Lubin 27 czerwca 2015. WoJOWnicy Kukiza. JOW.

Będą kary, gdy sprzęt popsuje się zbyt szybko

Producenci  urządzeń RTV i AGD jako jedną z metod zachęty do kupna nowego sprzętu stosują ?zaplanowaną zawodność? jednak takie praktyki mogą się wkrótce skończyć.

Sprzęt kupowany przed laty rzadko się psuł, a jeśli już się to zdarzyło, dało się go naprawić. Niestety nowe pralki często wysiadają już po czterech latach, a telefony nawet po roku. Jest to obecnie norma. Jednak pojawia się nadzieja, że bezkarność firm, celowo skracających żywotność swoich urządzeń, aby klienci kupili nowe, wreszcie się skończy.

Jedna z internautek w ciągu roku musiała dwa razy wymienić suszarkę do włosów, gdyż psuły się po kilku użyciach. ? A moja mama wciąż używa suszarki, którą kupiła, gdy ja byłam dzieckiem ? opowiada. Czytaj dalej Będą kary, gdy sprzęt popsuje się zbyt szybko

O Kresach, Ludobójstwie i JOW-ach w Turku.

W środę zostałem zaproszony do Turku, gdzie odbyło się spotkanie, na którym mogłem zaprezentować film dok. „Zapomnij o Kresach”, opowiedzieć o Ludobójstwie dokonanym przez zbrodniarzy OUN-UPA, a także przybliżyć kwestie związane z JOW-ami, szczególnie dotyczące sytuacji porównawczej z obecnym systemem proporcjonalnym.
Turek spotkanie Czytaj dalej O Kresach, Ludobójstwie i JOW-ach w Turku.

Trzecia siła – bez niej nikt nie będzie w stanie rządzić sam.

I o to chodzi. Poprzez taką siłę można wymusić ustawę na dowolnym partnerze politycznym – ustawę wprowadzającą JOW-y. O to przede wszystkim nam chodzi. To tylko początek.
Najnowsze sondaże z „Głosu Wielkopolskiego”:
Kukiz trzecią siłą
Czytaj dalej Trzecia siła – bez niej nikt nie będzie w stanie rządzić sam.

Polska bezprawia? Dziennikarz zginął za artykuły.

Właśnie dlatego trzeba w tym kraju sporo zmienić. Ustanowić jasny system prawny i skuteczną służbę dbającą o porządek i bezpieczeństwo. Policja powinna być dobrze opłacana i jeszcze lepiej wewnętrznie kontrolowana.

„…Zadawał policji pytania, czy musi stracić życie, by ktoś zainteresował się pogróżkami pod jego adresem…”
Oto fragment z artykułu o Dziennikarzu, który został zamordowany uderzeniem w głowę…
Czytaj dalej Polska bezprawia? Dziennikarz zginął za artykuły.

Tomasz Wybranowski w Poznaniu.

Dziś odbyło się spotkanie z Tomkiem Wybranowskim.
Niestety, stało się tak, ze mogłem być tylko na jego fragmencie. Jednak w dużej mierze się nie zawiodłem.
Celne spostrzeżenia i uwagi Gościa, dawały do myślenia zebranym osobom.
Kilka z nich zamieszczam poniżej.
Tomasz Walenty Wybranowski
Czytaj dalej Tomasz Wybranowski w Poznaniu.