Kanon doboru pozytywnego ludzi.


Nigdy  w sercach Węgrów nie ustała duma, iż Węgry były i są wielkie- tym zdaniem młody człowiek zakończył  wprowadzenie do tematu  pt. „Węgierska droga do zwycięstwa | Czego możemy nauczyć się od Węgrów?” na spotkaniu , które odbyło się w Cafe Niespodzianka (tę samą dumę obserwuję w sercach Szwajcarów, Niemców, Amerykanów).

Młody człowiek, który nauczył się węgierskiego i spędził wiele czasu na Węgrzech by zdobyć materiały do pracy magisterskiej, prowadził dyskurs z profesorem Jerzym Robertem Nowakiem, tak bardzo zaprzyjaźnionym z Węgrami, iż uważa je za swoją drugą ojczyznę. Węgrzy wyszli z większego bagna niż my i czynili to osamotnieni. Ich okradziono na 270 miliardów dolarów bo międzynarodowy fundusz walutowy i ludzie Sorosa działali dłużej niż u nas, 8 lat.
Służalczy komuniści, postkomuniści i liberałowie stanowili przydatny wywiad gospodarczy i dzięki temu, fundusz wykupił najlepsze kąski węgierskiej gospodarki i za jeszcze niższą cenę niż w Polsce. Fundacja Sorosa wysyłała setki stypendystów za granicę by uformować ?postępowych Węgrów? zgodnie z doktryną liberalnej lewicy. Powracający stypendyści zwani byli przez Węgrów ?husarami Sorosa?.

Premier Orban zabronił dawać nagrody i premie urzędnikom, dopóki Węgry nie wyjdą z kryzysu i Czytaj dalej Kanon doboru pozytywnego ludzi.

Na rozwidleniu tęsknot….

Na warszawskich przystankach ZTM radosne hasło: 1580 nowych przystanków! Ciekawa jestem jak będą one wyglądały za rok. Czy tak jak niedawno układana kostka wzdłuż ulicy Ciszewskiego i Dereniowej? Kształtem chodnik przypomina podłużny rów melioracyjny wypełniony wodą po opadach deszczu, w niektórych miejscach  widoczne leje jak po wybuchu bomby, braki pojedynczych kostek są notoryczne jak notoryczne są popękane i co dziwne, skruszone do połowy kostki Czytaj dalej Na rozwidleniu tęsknot….

Interpelacja 139 – OT na południu kraju.

Z maila:

Rzecz niebywała. Wiceminister MON zastrzegł odpowiedz na pytania, które szeroko odpowiadają w wywiadach urzędnicy MON. W świetle faktów Brygady OT powstaną na północy Polski aby bronić przesmyku na Litwę, a na południu Polski przed imigrantami będziemy się chronić gołymi rękoma. Tak to jest, jak ideologia przesłoni rzeczywistość.

Proszę przeczytać treść interpelacji pod linkiem: Interpelacja  nr 139

W sprawie utworzenia brygad obrony terytorialnej, stanu infrastruktury wojskowej oraz zabezpieczenia wschodniej granicy RP przed bezprawnym jej Czytaj dalej Interpelacja 139 – OT na południu kraju.

Agencje ratingowe – kombinacje.

Znalezione w sieci:
„…zdecydował  się zerwać współpracę z amerykańską agencją ratingową Standard & Poor’s (S&P), która w ubiegłym tygodniu z pobudek czysto politycznych postanowiła obniżyć wiarygodność finansową naszego kraju….”

Ja tam bankom nie wierzę.
I tak zostanie.

Cytat pochodzi: Koniec ze wspieraniem kontrowersyjnej agencji ratingowej. Największy polski bank zerwał umowę z Standard & Poor’s

Zgubny wpływ techniki…

Z maila…
Jakież  było moje zdziwienie, kiedy znalazłem artykuł J. Fetzera z 9 stycznia 2016 roku, który przeprowadzając wywiad z Barrie Trower ujawnił, że taki zakaz publikacji wyników eksperymentów z polem elektromagnetycznym był prowadzony na całym świecie, zarówno bowiem w USA, jak i Anglii rządy zakazały publikacji o skutkach oddziaływania elektromagnetycznego innego, aniżeli termiczne. Poniższy rysunek pokazuje korelację pomiędzy źródłami promieniowania, Czytaj dalej Zgubny wpływ techniki…

Żeby umieć się bronić trzeba być poinformowanym.

?Niech sobie Ganges, Sorrento, Krym
Pod niebo inni wynoszą,
Ja wolę Łódź! Jej smród i dym
Szczęściem mi są i rozkoszą!

Urodziłam się w Łodzi, moje dzieciństwo było bardzo ładne i barwne? ? cytując wiersz Tuwima rozpoczyna filmową opowieść Lucie Cytryn ? Bialer, ocalała z shoah wnuczka bogatego łódzkiego przemysłowca, ortodoksyjnego polskiego żyda. A jak ocenia Polskę zamieszkała w USA reżyserka filmów finansowanych z publicznych, czyli moich również, pieniędzy: ?Kiedy przyjeżdżam, uderza mnie fala niedobrego powietrza, coś takiego, jakby w zamkniętym pomieszczeniu ktoś bez przerwy puszczał bąki?. (wywiad w Radio Zet z Agnieszką Holland).

Lucie Cytryn – Bialer z rozrzewnieniem wspomina piękne tradycje domu rodzinnego, stół elegancko zastawiony przy którym gromadziła się rodzina, Czytaj dalej Żeby umieć się bronić trzeba być poinformowanym.

Obłuda polityczna… kłamstwo.

Dostaję wiele informacji na FB, na maila, rozmawiam z ludźmi, podsyłają mi to co znajdą w necie.
Sam otrzymuję informacje z Ukrainy, od Ukraińców głównie, z którymi swego czasu nawiązałem kontakt.
Polacy raczej nie piszą – boją się. Fanatyków, nacjonalistów.

Np taki link podesłano mi niedawno:

Tymczasem doradca ministra RP obłudnie fraternizuje się ze złymi ludźmi (po prostu), staje w obronie – obrońców kłamstwa, które uderza w RP.
Kim jest?
Polakiem?
Zasłania się potrzebą walki – z Rosją (sowiecką? – przecież taka nie istnieje). Wie, że to zawsze będzie funkcjonowało – jak „płachta na byka” działa na nas słowo „komuch” lub „sowiecki komuch” – tyle zła, ile ucierpieliśmy od nich, zawsze pamiętać będziemy – i ten ktoś socjotechniczne wykorzystuje rany, które są w narodzie, wzbudza nienawiść – ale  są inne rany ( Relacje ).

I te rany również pamięta naród polski, ci co jeszcze żyją. I ci co czują się Polakami.
W czym jedne rany są bardziej ważne inne mniej? W czym te pierwsze są gorsze od tamtych – z Wołynia?

Kim jest ten człowiek?
Jakim Złem jest to co on robi? W czyim interesie?

Czy doradca ministra może negować zbrodnie OUN-UPA?

Podwodny wybuch atomowy.

Lubimy testować mikro zagłady…
https://youtu.be/g8H8hY5LlcE

W końcu sobie załatwimy wielką…Zagładę…

„A  co z czasami ery atomowej?
Trochę dat: 1959 ? Układ podpisany w Waszyngtonie o dezatomizacji rejonu Antarktyki; 1963 ? zakaz prób w kosmosie i pod wodą; 1967 ? pokojowe wykorzystanie przestrzeni kosmicznej; 1968 układ o nieproferacji (rozprzestrzenianiu) broni atomowej;
1971- dezatomizacja dna oceanów; 1972- eliminację broni bakteriologicznej; Układy SALT I i SALT II (1974 i 1976) układy rozbrojeniowe i ograniczające częściowo doświadczenia podziemne z bronią nuklearną; Czytaj dalej Podwodny wybuch atomowy.